Huawei Nova 9: ​​​​nowe funkcje i cena telefonu komórkowego | Współpraca

Huawei Wprowadzony w nowej Kolumbii Nova 9, „Smartfon”, który ma na celu poprawę wydajności urządzenia pod względem przetwarzania, oszczędności energii i jakości obrazu.

(Widzę: Marka vivo wprowadza nowe opcje smartfonów do Kolumbii).

Nova 9 jest bardzo smukły i ma zakrzywiony ekran o natywnej częstotliwości 120 Hz. Główny aparat 50 MP Oraz możliwość szybkiego ładowania za pomocą ładowarki 66W (100% w 38 minut lub do 60% w zaledwie 18 minut).

Urządzenie ma również rdzeń prezentacjiDoskonałe wrażenia z fotografii społecznościowej dla użytkowników, łączące markę z młodszym pokoleniem konsumentówWyjaśnienie marki.

Wśród innych zalet w dziedzinie fotografii i wideo „smartfon” ma 4 kamery (50MP ultraszerokokątny, 8MP szerokokątny, kamera makro, kamera głębi), nagrywanie wideo 4K, Umożliwia jednoczesne nagrywanie do przedniej i tylnej kamery oraz posiada możliwość zdalnej migawki.

(Widzę: Usługa komórkowa bez dodatkowych opłat między Kolumbią, Ekwadorem, Peru i Boliwią).

Jest to przeznaczone dla użytkowników do tworzenia interesujących filmów, które mogą udostępniać we wszystkich swoich sieciach społecznościowych i platformach cyfrowych– skomentował Huawei.

Nova 9 ma 4 kamery.

plik prywatny

kamery

Jak wspomniano wcześniej, telefon komórkowy ma 4. Jeden z nich kątowy który ma „Czujnik RYYB, który zmienia typ tradycyjnego filtra Bayera na nową konfigurację, która pozwala mu otrzymywać o 40% więcej światła i uchwycić bardziej naturalne odcienie skóry. Towarzyszy temu przysłona F1,9”.

Ultraszerokokątny jest idealny do ujęć akcji, obiektyw z ramką pozwala uchwycić szczegóły i teksturę jedzenia jak nigdy dotąd, a aparat głębi umożliwia tworzenie map głębi, które pozwalają uzyskać bardziej naturalne efektyDodano Huawei.

Więcej zalet

Nova 9 posiada silnik Huawei XD Fusion Engine, który zawiera algorytmy analizy i optymalizacji obrazu, dzięki czemu jest on wyższej jakości i bardziej naturalny.

procesor Qualcomm Snapdragon SM7325 z ośmioma rdzeniami, RAM 8 GB i pamięć masowa 128 GB.

(Widzę: Boom w sprzedaży komputerów będzie kontynuowany).

Ekran telefonu komórkowego odtwarza przestrzeń kolorów DCI-P3 i ma 10-bitową głębię, dzięki czemu może wyświetlać ponad 1,07 miliarda kolorów.

Huawei uznał, że nadmierne używanie jest priorytetem. Smartfon ma regularny schemat wyłączania, który optymalizuje baterię 4300 mAh, aby wystarczyła na godziny oglądania filmów, grania w gry i nagrywania treści.Firma wyjaśniła.

CENA I LOTERIE

Nova 9 jest dostępna u głównych dystrybutorów w kraju, a chętni mogą ją kupić w wirtualnym sklepie Sklep Huawei NS Cena premierowa 2199,900 USD.

Ale jest więcej. Firma poszukuje fotografów, którzy chcą wygrać Nova 9 i za to Konkurs przygotowany.

Ci, którzy chcą wziąć udział, mogą wejść na stronę jestem Huawei, Na Facebooku poznaj zasady i warunki.

Zawody rozpoczęły się 18 listopada i zakończą się 28 listopada. Uczestnicy będą mogli przesłać swoje zdjęcia, a grupa ogłosi zwycięzcę nowej Nova 9Dijo Huawei.

(Widzę: iPhone 13 przybył do Kolumbii i takie są jego ceny).

Nowa 9

Nova 9 to ultracienki „smartfon”.

plik prywatny

Więcej produktów

Oprócz Nova 9, Huawei wprowadził na rynek głośnik Huawei Sound Joy, Watch Fit Mini i laptop MateBook 13s.

(Widzę: Linie biznesowe Huawei zyskują większy udział w Kolumbii).

walizka

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *