Huracán pokonał Banfielda i Newella w Central Córdoba na zakończenie pierwszej randki Pucharu Ligi.

Huracán pokonał Banfielda i Newella w Central Córdoba na zakończenie pierwszej randki Pucharu Ligi.

Huragany 2-0 Banfield

tornado Odnowione nadzieje na uruchomienie Pucharu Ligi, z dodatkami Fabio Pereira (elektrownia w Kordobie), Joela Dreamera (wolny od FC Juarez, Meksyk), Chilijczyk Rodrigo Echeverria (wypożyczony z Evertonu w Chile), skrzydłowy Hektor Vertolli (wypożyczony z Racing) i napastnik Franka Alfonsa (wypożyczony z River Plate) Ponadto w najbliższych dniach zostaną dodane najbardziej wyczekiwane wzmocnienia: Ignacio Pussetto i Andrés Roa, Kto powróci do klubu po kwalifikacjach do Puchar Libertadores 2018 z zespołem Gustavo Alfaro.

Jednak produkcja zespołu, prowadzona przez Diego Martineza, była bardzo słaba w Tomás Adolfo Ducó, a Banfield odniósł zwycięstwo. z dochodami Jana Pawła Alvareza (Kolumba) i Franka Quinterosa (Sarmiento), wraz z przyjazdem Ezechiel Bonifacio (polska piłka nożna), Gabriel Aranda (usta), Marcelo Barovero (San Luis, Meksyk, ale to było w pudełku) i Matias Ramirez (Godoy Cruz), W ćwiczenia Zranić właściciela domu dzięki prognozom Emmanuelu zapomnijmoc Sebastiana Sosę i błędy Raito Vertoliktóry był bardzo słaby w lewym sektorze.

w wtyczce tornado Pokaż inną stronę, z większym entuzjazmem i agresją. dochód z Matias Gomez I Franka Alfonsa Wprowadzono inne zasoby w lokalnym ataku, które zostały dezaktywowane po kilku zagrożeniach Facundo CambesaUdało mi się to osiągnąć potężnie Maciej Kokaro.

Urugwajski napastnik zaprosił wszystkich do świętowania Od 1 do 0 I sprawić, że będziesz się zachwycać zamek Do Patryk Park. Wysiłki bramkarza i chłodna reakcja Aarona Kyrosa Był świadkiem sceny pełnej napięcia i nerwowości. On balon Chciał wystartować, aby uciec od zejścia i komplikacji przyszłości Kolumb Santa Fe I niezależny.

Również podsumowując Emmanuelu zapomnij Wykonał wyraźny rzut karny za zagranie ręką w polu karnym Mikołaj Cordero Handel docelowy. z 2 do 0rzucać palnik Rozstrzygnął proces, aby zachować trzy punkty i zacząć marzyć o trwałości. Nie ma wątpliwości, że dolny region tabeli rocznej będzie bitwą o uwzględnienie 11 lub 12 drużynchociaż obecnie ma miejsce najbardziej złożona sytuacja tornado, On Sabalero i czerwony.

Kolekcje:

tornado: Lucas Chaves. Guillermo Soto, Fernando Tobio, Lucas Carrizo, Guillermo Benitez; Joel Sonora, Rodrigo Echeverria, Hernán Virtolli; Waltera Mazzantiego, Matthiasa Cuccaro i Juana Gauto. ID: Diego Martineza.

Banfielda: Facundo Cambes; Emmanuel Coronel, Alejandro Maciel, Aaron Quiros, Emmanuel Ensua; Eric Remedi, Ignacio Rodriguez; Nicholas Sosa Sanchez, Juan Bisanz, Juan Pablo Alvarez; i Sebastiana Sosy Sancheza. ID: Giulio Cesare Falcione.

rządzić: Ariel Bennell.

VAR: Nicola La Molina.

stadion: Thomas Adolfo Duco.

telewizja: Telewizja publiczna i ESPN.

Newell’s znajduje się naprzeciwko centrum Cordoba de Santiago del Estero

Newell pokonał Central Cordoba de Santiago del Estero 2:0 w emocjonującym meczu rozegranym na stadionie Coloso Bielsa w Parque Independencia de Rosario, w pierwszym spotkaniu Strefy B Pucharu Ligi. Niezwykłą postacią był napastnik Brian Aguirre, którego można powołać do reprezentacji Argentyny. Bramki zostały zamienione przez obrońcę Gustavo Cantú w pierwszej połowie, aw drugiej właśnie przez napastnika La Lepra.

Newell grał lepiej w pierwszej połowie, kiedy kontrolowali piłkę i atakowali prosto ze skrzydeł, z projekcjami Mendesa po prawej stronie i Aguirre’a po lewej stronie. Tak podszedł do niego po dwóch minutach, gdy Ferreira próbował ominąć prawą połowę ze środka pola, które Mancilla cudownie ogarnął, i po pięciu minutach, gdy Aguirre – osobowość meczu – uderzył go z lewej strony, uderzając go prawą piłką, trafiając zewnętrzną stroną siatki. Aguirre powtórzył akcję 17 minut później i tym razem bramkarz Matias Mancilla posłał ją w róg.

Pomocnik Córdoby, który powtarzał schemat pięciu obrońców, trzech pomocników i dwóch napastników, odpierał momentami rozwój sytuacji z dużą presją i najlepiej pokazał to po 20 minutach, kiedy Angelini pokonał Velazqueza na lewym skrzydle i poszedł sam, ale jego środek z powrotem został sparowany w róg przez Glavinovicha. Jednak ponownie przy piłce byli Newellowie i po 34 minutach przy odrobinie szczęścia otworzyli wynik, kiedy Brian Aguirre ponownie posłał środkiem, strzałem z prawej strony, a Canto, chcąc strzelić do Pique Mendeza, pokonał go. własny łuk.

Goście byli w posiadaniu piłki i atakowali w ciągu siedmiu dodatkowych minut pierwszej połowy – a gra została zawieszona na trzy minuty z powodu przerwy w dostawie prądu – ale zbliżyli się tylko po celnym uderzeniu Maciela do Gamby z lewej strony boiska. obszar, który dobrze wcinał się w Hoyos, szybki na nogach.

Niezwykła rzecz wydarzyła się podczas rządzenia Pablo Echavarria Współpracownik zwolniony gringo Za jego uporczywe skargi do pisemnego sędziego. Jak Julio Fernández Zarzucał władzom, że dawały sztukom kontynuację, a potem ich karały Spalony A sędzia postanowił opróżnić ławkę rezerwowych czerwono-czarnych, biorąc pod uwagę, że po intensywnym dialogu z trenerem pokazał mu również czerwoną kartkę na prośbę swojego asystenta.

Kontynuacja była świadkiem zmiennego rozwoju, ponieważ Central Cordoba, gdzie trener Omar De Felipe pojawił się po raz pierwszy, zagrała lepiej na początku po wejściu napastnika Matteo Sanabrii, który łatwo przepełnił się prawą stroną i po trzech minutach osiągnął dno, grając z Maciel. A to z Farioli, który został sam przed bramką, ale rzucił ją w trybuny. Wykroczenia byłego Lanosa Sanabrii zmusiły Gabriela Heinze, który już wszedł z ławki z powodu jego zwolnienia, do wysłania prawego obrońcy Mosquery do obrońcy Facundo Mansilli, ale dwie minuty po wejściu na boisko otrzymał reprymendę za faulowanie samego Sanabrii.

Zawodnicy Santiago kontrolowali piłkę, prowadzeni przez pomocnika Leandro Maciela z Rosario i osiągnęli najlepszy wynik w 17. minucie, kiedy Rodriguez i Maciel dotknęli „Pulgetty” dla Gamby, który był przed bramką, ale jego strzał z prawej nogi minął tuż obok bramki. cel. Lewy słupek.. Były napastnik Platense, Ignacio Shor, pojawił się na boisku z piękną prawą ręką, która ledwo chybiła w 27 minucie.

Kolumbijczyk Gerson Mosquera sfaulował skrzydłowego Jose Gomeza – który świętował Briana Aguirre – i został wyrzucony z boiska po 25 minutach. Mecz mógł zakończyć się na korzyść gości, ale po 36 minutach Ivan Gomez posłał długie dośrodkowanie w strzał Briana Aguirre’a, a napastnik dwukrotnie zawisł w polu karnym i dośrodkowaniem w dół, wyrównał spór.

formacje

rządzić: Pablo Echavarria.

VAR: Mauro Vigliano.

stadionGigant Marcelo Bielsa.

telewizja: TNT Sports.

pozycje

Strefa A

Strefa B

Czytaj

Przeszedł przez dolną rzekę, dzielił pokój z Beltranem i został katem milionera: historia Luciano Gondo
W świetnym meczu River Plate przegrał 3-2 z Argentinos w La Paternal na początku Pucharu Ligi.
„Nie pozwól, aby pióra opadły”: napięte starcie Gabriela Milito twarzą w twarz z Argentinos River Plate z Bonfa

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *