Hyper X Quadcast w najniższej cenie podczas Prime Day

Hyper X Quadcast w najniższej cenie podczas Prime Day

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać podczas konfigurowania naszej konfiguracji gier, jest wiedza, jak skorzystać z prezentowanych nam ofert. Dziś mamy niepowtarzalną okazję zdobyć nasze ulubione peryferia W niższej cenie niż zwykle: Dzięki Amazon Prime DayDzisiaj i jutro będziemy mieli niekończące się oferty na większość ich produktów. Oczywiście: trzeba obliczyć Z subskrypcją Amazon Prime Aby móc cieszyć się wszystkimi tymi produktami.

HyperX HMIQ1S-XX-RG/G QuadCast S — mikrofon pojemnościowy RGB USB do komputerów PC, PS4 i Mac, podstawka przeciwwstrząsowa i wibracyjna, filtr pop, gry, transmisje, podcasty, Twitch, Youtube, Discord

Jeśli w naszych planach jest wejście Ekscytujący świat nadawanialub zacznij tworzyć własny podcast, Musimy mieć mikrofon o dobrym stosunku jakości do ceny. Pokazano tutaj HyperX Quadcast S, który obniża swoją cenę z 125,32 euro, które normalnie kosztowałyby 94,98 € Która obecnie pojawia się dzięki Prime Day.

HyperX

Jest to mikrofon, który posiada praktyczną regulację wzmocnienia, za pomocą której możemy regulować jego czułość bezpośrednio z samego mikrofonu. Posiada wsparcie antywibracyjne i filtr anty-pop, aby zmniejszyć irytujący hałas które mogą przeszkadzać podczas mówienia do mikrofonu.

Ma cztery wzorce polaryzacji, które możesz poprawić Skonfiguruj transmisję według własnych upodobań (stereofoniczny, dookólny, kardioidalny, dwukierunkowy) w zależności od kierunku, w którym chcesz odebrać dźwięk. Dodatkowo możesz wyciszyć mikrofon Hyper X jednym dotknięciem, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy dioda LED jest włączona, czy wyłączona. Świetna jakość dźwięku Umożliwi Ci komunikację na wybranej platformie Unikalna cena na rynku.

Więcej ofert?

Jeśli po przeczytaniu naszych najlepszych ofert Amazon Prime Day nie znalazłeś tego, czego szukałeś, Możesz być zainteresowany zapoznaniem się z naszymi ofertami:

Podobnie nasi koledzy z zakup: Możesz zobaczyć wszystkie publikowane przez nich oferty w Świergot s Facebooka nawet zasubskrybuj ich powiadomienia przez kabel.

Jeśli zrobisz Amazon PrimeMasz bezpłatny 30-dniowy okres próbny (później 36 € rocznie), aby cieszyć się szybką bezpłatną wysyłką, priorytetowym dostępem do ofert i usług, takich jak Najlepsze wideoA Najlepsza muzyka I nieograniczone miejsce na zdjęcia. Ponadto, jeśli jesteś studentem, nie Uczennica premiera Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz także wypróbować usługi takie jak Rozpalaj bez ograniczeń Również słyszalny.

Uwaga: Niektóre z zamieszczonych tutaj linków są linkami partnerskimi i mogą być opłacalne.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *