Iban Salvador jedzie do Polski

Iban Salvador jedzie do Polski

Iban Salvador ma nowy zespół. Zawodnik nieposiadający w tym sezonie rekordu, ale aktualnie związany kontraktem z Ceutą do 2025 roku, w tym sezonie zagra w Polsce.

Jego celem jest MKS Miedź Legnica, który niedawno spadł do drugiej ligi polskiej. Eban Salvador, który w tym tygodniu grał w barwach Gwinei Równikowej w oknie selekcji, ma teraz skład na sezon 23/24.

Polski klub zaznacza, że ​​zawodnik podpisze kontrakt do końca sezonu i że ma możliwość przedłużenia kontraktu z zawodnikiem „na kolejny rok”.

Klub piłkarski Ceuta ogłosił, że Eban Salvador nie ustanowi w tym sezonie rekordu z naszą miejską drużyną. Klub w oficjalnym komunikacie poinformował, że w tym sezonie nie będzie go w kadrze, ale przedłuży kontrakt do 2025 roku.

Louhai Hamidou wyjaśnił powody tej decyzji dotyczącej Ser Deportivos Campo de Gibraltar zamiast Cadena Ser: „Dla nas Eban Salvador jest świetnym piłkarzem. To wyraźne zaangażowanie ze strony klubu, ale w tym sezonie ma wiele zobowiązań ze swoim zespołem w kwalifikacjach mecze.” „A później Puchar Afryki. Razem, zarząd, administracja sportowa i sztab techniczny wierzyliśmy, że w tym roku będzie spokojniejszy i zespół będzie mógł na niego liczyć w przyszłym sezonie. Piłkarz powinien w tym roku grać minuty sezon na wypożyczeniu.” Zespół, który zapewni mu większą elastyczność w wywiązywaniu się ze zobowiązań wobec drużyny narodowej i w ten sposób uwolnimy kawałek do ataku.

Iban Salvador w tym sezonie wreszcie zagra w barwach MKS Miedź Legnica.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *