Ibertoil wybiera Francję na więcej pokoleń w morskim powietrzu | Firmy

Zgodnie z celami dekarbonizacji Porozumienia paryskiego, IberoTrola kontynuuje plany pozyskania kolejnych pokoleń wody morskiej we Francji, jednym z najbardziej zaangażowanych krajów we wzmocnienie tej ścieżki odnawialnej w celu zwiększenia ilości produkcji czystej energii.

Grupa kierowana przez Ignacio Cologne wysuwa się na pierwszy plan w przetargach na nowy park Na morzu Na wybrzeżach Normandii, na wodach kanału La Manche. Kampus będzie miał moc od 900 do 1050 MW. Międzynarodowa firma z Bilbao wchodzi teraz w fazę „dialogu konkurencyjnego” z rządem Paryża, który zbada wszystkie oferty, w których decydujące znaczenie będzie miała cena wytwarzania. Przetarg ma zostać upubliczniony w kwietniu 2022 r.

Nowy park, położony na plaży Barfloor, będzie obejmował 500 kilometrów kwadratowych i 32 kilometry linii brzegowej. Turbiny wiatrowe są zakotwiczone w oceanie, ponieważ pozwala na to głębokość wody.

Francja chce osiągnąć 1 gigawat rocznie drogą morską. Iberdrola już pracuje nad projektem na wodach Saint-Brook w kraju gaelickim u wybrzeży Bretanii. W tej dziedzinie Na morzuNa innych rynkach, takich jak Japonia, Szwecja, Polska, Irlandia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, Ebertola ma łącznie plany portfela o mocy 19 000 MW.

Grupa posiada kompleksy portowe działające na morzach Bałtyckim, Północnym i Irlandzkim.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *