IBIA zgłasza 76 potencjalnych alertów o oszustwach sportowych w III kwartale 2022 r.

International Betting Integrity Association (IBIA) podało wyniki w trzecim kwartale 2022 r., a w dokumencie pojawiło się 76 podejrzanych ostrzeżeń.

Raport odzwierciedla alerty zebrane w różnych dyscyplinach sportowych na całym świecie. Wyróżnia się w nim tenis z 33 alertami, e-sport z 16 alertami i piłka nożna z 13 alertami.

Jeśli chodzi o rozmieszczenie geograficzne, to Europa jest regionem, w którym gromadzi się najwięcej wątpliwości, 37, z Włochami i Hiszpanią z odpowiednio czterema i trzema regionami, które wyróżniają się w tenisie. W tenisie stołowym powstało w Polsce pięć podejrzanych ruchów.

Patrząc na Afrykę, uderzające są cztery alerty z Tunezji dotyczące meczów tenisowych.

Pomimo tych liczb 76 alertów stanowi 15% spadek w porównaniu z raportem opublikowanym w drugim kwartale, ale z drugiej strony również wzrósł o 17% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Wzrost obecności e-sportu w tym raporcie jest oszałamiający i głęboko niepokojący. Zarejestrowanych 16 przypadków to ponad trzykrotnie więcej niż w ciągu pierwszych sześciu miesięcy roku – pięć.

Poniżej możesz przeczytać pełny raport
Połączyć.

18+ | Safegame.es – Jugarbien.es

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *