Iga Sviatech podpisała kontrakt na mecz ceglany w Polsce po Wimbledonie

Polska supergwiazda tenisa Iga Sviatech podpisała kontrakt na Polish Open w Warszawie. Polish Open został przeniesiony z Gwinei do Warszawy i trwa od 25 do 31 lipca.

Polish Open to impreza ceglasta, w której Szwed powoli wraca na powierzchnię po zakończeniu swojej kampanii na Wimbledonie. Wimbledon ma się odbyć między 27 czerwca a 10 lipca, więc Swedek ma co najmniej dwa tygodnie na przygotowania do Polish Open.

Gra na kortach ziemnych przed trasą w Ameryce Północnej może nie jest najlepsza, ale Swedek nie przegapi okazji zagrania w tenisa przed własną publicznością.

Świątek prawdopodobnie stanie się numerem 1 na świecie w Warszawie

Po Miami Masters Swedek został oficjalnie nowym numerem 1 na świecie.

Świątek w tym tygodniu odzwierciedlił swój awans na 1. miejsce w rankingu. SwiTech ujawniła, że ​​jej telefon był pełen wiadomości z gratulacjami i wydawało się, że ma urodziny.

„Na początku czułem, że muszę się uszczypnąć. To było trochę prawdziwe i to mnie zagłuszyło” – powiedział Switech, cytowany przez Eurosport. „Ale stało się to podczas Miami Open, nadal musiałem skupić się na tenisie i następnym meczu, więc pomogło mi to być takim samym graczem, jakim byłem, zanim zostałem numerem 1 na świecie.

„Było wiele emocji, ale musiałem je odłożyć do końca meczu, żebym mógł się skupić i dobrze grać.” Otrzymałem wiele wiadomości. Mój telefon przez trzy dni był jak moje urodziny z wiadomościami zewsząd.

Wielu mnie przywitało. Szary [Barty], Na przykład. Był jednym z pierwszych, którzy przesłali mi wiadomość. Wielu graczy zrobiło [en Miami]Więc to było całkiem dobre. Rafe [Nadal] Napisał do mnie i wielu ludzi na Instagramie lub Twitterze.

Nie pamiętam wszystkich.”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.