Iga Świątek i Hubert Hurkacz dopingują fanów na mieszanym wydarzeniu w Polsce

Pomimo swojej popularności w różnych krajach świata, tenis jako sport nie dotarł jeszcze do mas w niektórych krajach. Teraz znani młodzi zawodnicy, tacy jak Iga Świątek i Hubert Hurkacz, podjęli się promocji tego sportu w swojej rodzimej Polsce.

Przed inauguracyjnym turniejem WTA Poland Open duet rozegrał dwa pokazowe mecze w Klubie Tenisowym Arka Gdynia. Świątek i Hurkacz bardzo się rozwinęli podczas swoich tras koncertowych w ostatnich latach.

Iga Świątek chce zdobyć medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio po przyzwoitym starcie w WTA Tour, kiedy młoda Świątek zaskoczyła takie osoby jak Simona Halep, Eugenie Bouchard i Sofia Kenin, zdobywając swój pierwszy tytuł French Open w zeszłym roku. zaskoczenie dla wielu fanów.

Polak zdołał się trzymać tego przekonania i wypadł również ponadprzeciętnie w tegorocznej europejskiej huśtawce gliny ziemnej. Świątek, mimo że nie bronił Rolanda Garrosa, okazał się godnym zawodnikiem, by awansować do ćwierćfinału.

Presja obrony tytułu Wielkiego Szlema sprawiła, że ​​młoda polska gwiazda stała się lepsza, kiedy zderzyła się w ćwierćfinale z Marią Sakkari na glinie w Paryżu.

Po przeprowadzce na Wimbledon Świątek dotarła do czwartej rundy (najlepszy do tej pory występ), gdzie przegrała z Ons Jabeur.

Sięgając do innej znanej polskiej gwiazdy tenisa, niedawno wywołał oszałamiające zdenerwowanie na głównym korcie Wimbledonu, pokonując w ćwierćfinale ośmiokrotnego mistrza Rogera Federera.

Hubert Hurkacz niedawno oszołomił Rogera Federera na Wimblonie Pomimo natychmiastowej porażki z Matteo Berrettinim, Hubert Hurkacz będzie pamiętał swoją podróż do chwały w tym roku na SW19.

Jednak Hurkacz od jakiegoś czasu jest wśród fanów tenisa. Polacy zdobyli Miami Open na początku tego roku, pokonując m.in. Stefanosa Tsitsipasa, Milosa Raonica, Andreya Rubleva, Denisa Shapovalova i Janka Senera.

W jednym turnieju Hurkacz był w stanie pokonać prawie wszystkich swoich rówieśników, co było niezwykłym wyczynem. Teraz duet (Świątek i Hurkacz) połączyli siły podczas akcji charytatywnej „Wygraj marzenia” w Polsce, grając mecz singlowy i pokazowy konkurs debla mieszanego w Klubie Tenisowym Arka Gdynia.

Nawiasem mówiąc, Świątek i Hurkacz rozegrali mecz pokazowy na imprezę charytatywną w Polsce, Iga Świątek wygrała oba mecze. Po zakończeniu konkursu Świątek i Hurkacz wspólnie pozowali do zdjęć z publicznością.

Po zwycięstwie obaj gracze zostali poproszeni o napisanie listu i podpisanie się przed kamerą. Wygląda na to, że Świątek napisał długi list i nie dał Hurkaczowi miejsca na jego napisanie.

W sumie były to pełne zabawy zawody, podczas których dwoje obiecujących młodych ludzi z Polski spotkało się na imprezie charytatywnej, a także by promować sport w swoim kraju.

Iga Świątek ma zagrać na igrzyskach olimpijskich w Tokio, które rozpoczną się 23 tego miesiąca. Swój udział w wydarzeniu potwierdził również Hubert Hurkacz.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *