Ile danych zużywa aplikacja HBO Max i jak nimi sterować

HBO Max oferuje różnorodne treści, dzięki czemu możesz cieszyć się ich katalogiem bez ograniczeń.

HBO Max to program platforma streamingowa Ta popularna usługa, której właścicielem jest Warner Bros., została stworzona dla Rywalizuj z innymi platformami rozrywkowymiPonieważ zawiera wiele najpopularniejszych obecnie seriali, filmów i filmów fabularnych, oprócz wielu z nich Zaoferuj mniej za subskrypcję.

Ta platforma zniknęła Połącz nieskończoną zawartość i poszerz jej repertuarTutaj znajdziesz najchętniej oglądane seriale i najbardziej oczekiwane premiery, takie jak Smoczy DomA Wprowadzenie do słynnej sagi Game of Thrones.

z tego powodu, Nie jest nierozsądne wyobrazić sobie, że biorąc pod uwagę świetną zawartość, jaką ma do zaoferowania HBO Max, nie masz obsesji na punkcie spędzania dużo czasu na korzystaniu z tej aplikacji.. Jednak ta usługa nadal nie pozwala na pomiar zużywanych danych, więc powiemy Ci, jak pobrać plik Lepsza kontrola nad tym. Następnie przedstawimy Ci szczegóły.

Ile danych zużywa HBO Max w ciągu jednej godziny?

To pochłania godzinę odtwarzania treści na HBO Max

To pochłania godzinę odtwarzania treści na HBO Max

W przeciwieństwie do innych platform usług przesyłania strumieniowego HBO Max, Nadal nie pozwala na wybór jakości odtwarzania Z dowolnego z istniejących formatów Nie możesz sobie wyobrazić, ile danych zużywasz Aplikacja. Jednak niektóre strony i użytkownicy tworzyli pliki Pomiary specjalne I doceniają to 1 GB na godzinę pracy.

Jak ograniczyć zużycie danych na HBO Max w aplikacji mobilnej?

tak Nie wiesz, ile danych zużyła dla Ciebie ta aplikacjai Ty chcesz Ogranicz wykorzystanie danychTo proste, wystarczy wykonać te proste kroki.

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to Wejdź do aplikacji hbo max.
  • Następnie musisz Kliknij ikonę swojego profilu Który znajduje się w prawym górnym rogu.
  • W tej chwili Wprowadzasz kod Dostosować Który również znajduje się w prawym górnym rogu.
  • Po tym musisz Przejdź z opcji do sekcji reprodukcja.
  • Wreszcie musisz Włącz opcję Przesyłaj strumieniowo tylko wtedy, gdy dostępne jest WiFi.

Po tych prostych krokach będziesz miał Zaplanowane zużycie danych Z tej aplikacji tylko robienie Odtwarzaj swoje treści przez Wi-Fi.

Ile zużywa HBO Max w megabajtach?

Ze względu na oceny niektórych użytkowników i stron, Zakłada się, że aplikacja HBO Max zużywa 1024 megabajty na godzinę odtwarzania.jednakże, Możesz zmierzyć to zużycie, konfigurując telefon w ten sposób niosąc Lepsza kontrola zużycia danych z tej aplikacji.

Jak szybki jest HBO Max?

zwykle więc możesz Optymalnie korzystaj z usług przesyłania strumieniowegoCzy to jest to konieczne Masz doskonałe połączenie internetowe lub przynajmniej stabilne połączenie Powyżej średniej, ponieważ jakość filmów wyświetlanych w tych aplikacjach jest tak wysoka, że ​​wymaga dobrego połączenia internetowego. Dlatego powiemy Ci, czym jest plik Zalecana prędkość Aby wyświetlić zawartość HBO Max.

  • 5 MB/s do zasilania Zobacz treści w wysokiej rozdzielczości.
  • 25 MB/s do zasilania Oglądaj treści w rozdzielczości 4K UHD.

Jak sprawić, by HBO Max nie wydawał danych?

Możesz więc sprawić, że HBO Max nie będzie zużywać dużo danych z twojej ceny

Możesz więc sprawić, że HBO Max nie będzie zużywać dużo danych z twojej ceny

Podobnie jak wszystkie platformy streamingowe, HBO Max też będzie Umożliwia pobranie jego zawartości w celu ułatwienia ich wizualizacji I daję ci Więcej oszczędności na zużyciu danychZ tego powodu najprostszą metodą jest Korzystaj z Wi-Fi i pobieraj wszystkie treści, które planujesz oglądaći wtedy Oglądam to teraz.

Ile gigabajtów zużywa miesięcznie HBO Max?

Zużycie, które HBO Max może uzyskać miesięcznie, wyniesie Zależy od tego, jak wykorzystałeś tę aplikację w tym okresie. Jednak chociaż nie możesz zmierzyć tego zużycia bezpośrednio za pomocą aplikacji, możesz Na podstawie wcześniej wspomnianego zakładanego pomiaru 1 Gb/h odtwarzanej treści.

Jeśli tak, zużycie, które ta aplikacja będzie Ci dawała miesięcznie, wyniesie:

  • 1 zawartość dziennie przez średnio 1 godzinę 30/45 minut i dzięki jakości tego, co oferują, może Generowanie 53760 GB zużycia miesięcznie.

To obliczenie opiera się na tych pomiarach, jednak to Średnia będzie zależeć od tego, w jaki sposób ją wykorzystałeś.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.