Ile wzrostu ma Baldea? Jest to rozmiar obszaru Pokémon Scarlet i Purple w porównaniu z innymi domyślnymi mapami

Do tej pory omówiliśmy wiele z mapą Paldea Pokémon szkarłatny i fioletowy. Złap pokemonaodkrywać nowe miasta, wspinać się po stromych zboczach, a wciąż nie wiemy dokładnie, jaką część obszaru zaprojektował Game Freak.

Dokonują tego dzięki zastosowanym wcześniej wzorom matematycznym Użytkownik Sunowaddle. W wolnym czasie, na który sam się zgodził, zabrał się do pracy, aby dowiedzieć się, z ilu kilometrów kwadratowych składa się Ziemia.

Zacząłem od użycia kilku różnych Pokémonów, takich jak Lucario, Hariyama i inne dwunożne, aby oszacować szerokość pola bitwy Pokémona na początku gry na podstawie jego wysokości na podstawie danych Pokédex. Następnie użyłem narzędzia graficznego Geogebra i stworzyłem formułę do obliczenia rozmiaru całej mapy na podstawie szerokości pola bitwy Pokemonów: ÁPowierzchnia = 0,93 * (13,93x / 0,04) 2 * 10-6

Po zastosowaniu kroków własnej metody znalazł rozwiązanie: 23,91 kilometrów kwadratowych, a przynajmniej takie są szacunki opracowane przez Sunowaddle. Większy niż duży, jeśli się temu przyjrzymy Inne ogromne mapy z gier wideo.

na przykład, Społeczność Assassin’s Creed Składa się z 2,75 kilometrów kwadratowych, podczas gdy wyspa Fortnite Jego powierzchnia wynosi 5,44 km2. Jeśli chcemy chodzić po wirtualnych środowiskach o gigantycznych rozmiarach, możemy to zobaczyć The Legend of Zelda: Breath of the Wild Daje to łącznie 74,9 kilometrów kwadratowych. Oczywiście zupełnie bez logiki Niebo niczyje O powierzchni 31 000 bilionów kilometrów kwadratowych.

Więcej przewodników po Pokemon Scarlett i Pokemon Purple

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.