iMac z ogromnym 27-calowym wyświetlaczem 5K w sprzedaży na Amazon: to najniższa cena w historii | Technika

W tym artykule ComputerHoy może pobrać prowizję od zakupów. więcej informacji.

Za najnowszy komputer iMac z procesorem Intel z 27-calowym ekranem 5K, jakiego jeszcze nie było w Amazon, naliczono 100 euro.

Firma Apple właśnie przesłała plik Nowy 24-calowy kolorowy iMac Z procesorem M1, ale nadal sprzedaje starsze urządzenia iMac z potężnymi procesorami Intel Core 10.generacji, ale najbardziej zaskakującą rzeczą w tym iMacu jest to, że jest to jedyne urządzenie, które ma teraz ogromny 27-calowy ekran.

iMac 2020 To kolejna generacja podstawowego modelu Intela, masywnego komputera typu all-in-one, którego ekran, oprócz tego, że jest duży, ma rozdzielczość 5K, która całkowicie zaimponuje i zrujnuje na zawsze każdy inny ekran.

Najlepsze jest to, że Amazon odfiltrowuje ten konkretny model. Jego regularna cena to 1999 euro, ale teraz Dostępny za 1804 euroI Rabat w wysokości prawie 200 euro.


Ten komputer stacjonarny Apple jest wyposażony w wyświetlacz Retina 5K i czterordzeniowy procesor Intel Core i5. Jest to obecnie jeden z najlepszych komputerów osobistych amerykańskiej firmy.

Oprócz tego, że jest w pełni zdyskontowany i znajduje się w stanie likwidacji, co zresztą jest modelem, który Apple nadal sprzedaje na swojej stronie internetowej po pełnej cenie, możesz zabrać go do domu z całkowicie bezpłatną wysyłką. Gdyby Zarejestrowałeś się w Amazon Prime Wysyłka jest szybka. czy jesteś właścicielem Bezpłatna 30-dniowa wersja próbnaI 3 miesiące, jeśli jesteś studentem I dostęp do usług Podobnie jak Prime Video.

27-calowy iMac oferuje przyzwoitą technologię jak na kompaktowy komputer stacjonarny. Wewnątrz zawiera procesor Intel Core i5, 8 GB rozszerzalnej pamięci RAM i niezwykle szybki dysk SSD 256 GB. Jest również wyposażony w dedykowaną kartę graficzną AMD.

  • 6-rdzeniowy Intel Core i5 3,1 GHz dziesiątej generacji
  • HASTA 4,5 GHz z Turbo Boost
  • 8 GB pamięci DDR4 2666 MHz z możliwością rozbudowy do 128 GB
  • Dysk SSD 256 GB¹
  • Radeon Pro 5300 z 4 GB pamięci GDDR6
  • Dwa porty Thunderbolt 3
  • Wyświetlacz Retina 5K P3 o rozdzielczości 5120 x 2880 pikseli z technologią True Tone

Jeden z najlepszych wyświetlaczy 5K na rynku

Wyświetlacz Retina w tym iMacu ma 5120 x 2880 pikseli. Ale oprócz czystego rozmiaru fizycznego i dokładności, zawiera technologię True Tone, która zmienia ciepło, jednocześnie pamiętając o jasności Twojej przestrzeni.

Jest to idealny monitor do edycji zdjęć, kalibracji kolorów wideo i pracy, ponieważ przy większej przestrzeni okna są bardziej produktywne.


Chcesz kupić zegarek Apple Watch, ale nie możesz zdecydować, który model? Porównujemy je wszystkie, aż odkryjesz ich mocne i słabe strony i możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

To idealny moment na zakup tego iMaca, mimo że korzysta z procesora Intela. Apple będzie nadal świadczyć usługi i aktualizacje dla tego komputera przez wiele lat, a teraz możesz go kupić taniej.

Weź to ze zniżką w wysokości 195 euro Kup na Amazon A jeśli wybierzesz przesyłkę ekspresową, otrzymasz ją następnego dnia lub tego, który przyjedzie do domu, aby się nią cieszyć.


Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami i rekomendacjami produktów, możesz śledzić je w czasie rzeczywistym na kanale Telegram Computerhoy.com, ponieważ będziemy Cię informować o najnowszych rabatach technicznych.

W tym artykule ComputerHoy otrzymuje prowizję od swoich podmiotów stowarzyszonych za każdy zakup dokonany za pośrednictwem dołączonych przez nas linków do produktów, co w żadnym wypadku nie stanowi dla Ciebie dodatkowego kosztu. Jednak nasze zalecenia są zawsze niezależne i obiektywne. Możesz sprawdzić naszą politykę dotyczącą partnerów tutaj.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *