Immortal Journeys: Odkryj ekscytujące przygody specjalnych badań w Pokémon GO

Trenerzy Pokémon GO mają nową, ekscytującą funkcję: Sezon Wiecznych Podróży.

Ten sezon niesie ze sobą wyjątkowe, specjalne śledztwo, które będzie toczyć się przez cały sezon.

Nieśmiertelne podróże To nie tylko zestaw zadań, to pełnoprawna przygoda sezonowa! Jak dotąd ujawniono pierwsze cztery kroki. Zadania takie jak odwiedzanie PokéStopów i łapanie Pokemonów będą stopniowo ujawniane w różne dni. Co ekscytujące, właśnie ujawniono trzeci i czwarty etap zadania specjalnego, wraz z nowymi zadaniami i nagrodami!

Te najnowsze etapy zastrzeżonych badań są dostępne i wciągające. Wymaga od graczy otwierania i wysyłania prezentów, a także łapania różnych typów Pokemonów.

Krok 1/14: Złap 25 Pokemonów za pomocą 3 CMT (Charged Tech Machines)

Na tym początkowym etapie Twoim celem jest złapanie 25 Pokémonów. Robiąc to, otrzymasz w nagrodę 1000 XP (punktów doświadczenia), 500 Stardust i Pikachu.

Krok 2/14: Wykonaj 15 krzywych kul, używając 15 Poké Balli

Na tym etapie rolę odgrywa umiejętność rzucania. Aby ukończyć tę misję i zdobyć 15 Poké Balli, musisz wykonać 15 rzutów po krzywej. Dodatkowo otrzymasz 2000 XP, 500 Stardust i Poffin.

Krok 3/14: Otwórz 10 prezentów i wyślij 10 prezentów znajomym, chwytając 20 rodzajów Pokemonów za pomocą 3 FMT (Fast Tech Machines)

Na trzecim etapie niezbędna jest interakcja z przyjaciółmi. Musisz otworzyć 10 prezentów i wysłać znajomym 10 kolejnych prezentów. Dodatkowo musisz złapać 20 różnych typów Pokemonów za pomocą 3 FMT. W nagrodę otrzymasz 3000 XP, 1000 Stardust i Eevee.

Krok 4/14: Złap 3 Pokemony

W czwartym kroku zadanie jest prostsze: wystarczy złapać 3 Pokemony, aby zdobyć 1000 XP.

Krok 5/14: Dochodzenie w toku

Na tym etapie profesor Willow przeprowadza dodatkowe badania. Bądź na bieżąco z aktualizacjami na temat tego kroku!

Krok 6/14: Już wkrótce

Na tym etapie nie ujawniono żadnych informacji dotyczących 6. etapu śledztwa w sprawie Timeless Travels. Śledź nas, aby odkryć ekscytujące niespodzianki, które na nas czekają!

Należy zauważyć, że Immortal Journeys składa się łącznie z 14 kroków. Z pewnością poinformujemy Cię, gdy tylko zostaną ujawnione nowe etapy, abyś nie przegapił tej przejażdżki przez cały sezon.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *