Influencerzy na Instagramie, którzy mają więcej obserwujących niż populacja wielu krajów

Edytuj konto na Instagramie

Lista najczęściej obserwowanych użytkowników na Instagramie obejmuje dziś dziesiątki wpływowych osób i celebrytów, którzy mają więcej obserwujących niż populacja całych krajów.

Liczba obserwujących na Instagramie Cristiano Ronaldo jest czterokrotnie większa od populacji Wielkiej Brytanii

Cristiano Ronaldo ma najwięcej obserwujących na Instagramie i znajduje się na szczycie listy wpływowych osób z ponad 276 milionami obserwujących. To cztery razy więcej niż w Wielkiej Brytanii lub pięć razy więcej niż w Hiszpanii. Ronaldo ma więcej zwolenników niż całkowita populacja tych dwóch krajów Porównanie Doradztwo w zakresie mediów społecznościowych stworzone przez PostBeyond.

CR9 Instagram

Firma analizuje również wydarzenia innych istotnych postaci na Instagramie. Na przykład piosenkarka Haryana Grande z 231 milionami obserwujących Na Instagramie pięć razy więcej jego publikacji jest w toku niż ludność Hiszpanii.

Ariana Grande
Aktor kończy scenę Twain Johnson ze swoimi 228 milionami obserwujących Na Twoim profilu na Instagramie. Oznacza to, że ta sama liczba pomnożona przez ludność Polski przez 6.

Johnson Instagram

Amerykański biznesmen i model Kylie Jenner ma łącznie 225 milionów obserwujących. Albo ile jest odpowiednikiem sześciokrotnej liczby ludności Kanady?

Jenner InstagramRanking kontynuuje amerykańska piosenkarka i aktorka Selena Gomez. Ma 221 milionów obserwujących, To, co robi na Instagramie, to dwukrotność populacji wybitnych Filipin.

Selena Instagram

Amerykański model pochodzenia ormiańskiego, Kim Kardashian ma łącznie 214 milionów obserwujących. Odpowiada to całkowitej populacji Brazylii, największego kraju w Ameryce Południowej.

Kardashian Instagram

Drugi ulubiony piłkarz na tej liście Lionel Messi, Zawodnik klubu piłkarskiego Barcelony znajduje się na szczycie listy sportowców z Ameryki Łacińskiej z największą liczbą obserwujących na Instagramie. Argentyński piłkarz, ze swoimi 196 milionami obserwujących, ma dwukrotnie większą populację niż Wietnam.

Messi InstagramPiosenkarka zamyka listę Beyonc, z 172 milionami obserwującychDwa razy więcej osób w Niemczech czeka na Twoje aktualizacje.

Beyonc Instagram

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *