Influencerzy nagrywają, jak zbierają śmieci ze stadionu po meczu Meksyk-Polska (wideo)

Niektórzy meksykańscy influencerzy pojechali do Kataru 2022 Aby tworzyć treści, a także cieszyć się Mistrzostwami Świata i meczami w Meksyku.

We wtorek reprezentacja Meksyku zmierzyła się z reprezentacją Polski, a na stadionie obecni byli influencerzy, którzy wspierali drużynę narodową, m.in. Juanpa Zurita, Złoty Skorpion i Juan Berto, między innymi.

Ten ostatni udostępnił na swoim koncie TikTok film, na którym widać influencerów zbierających śmieci ze stadionu, na którym gra Meksyk.

„Gra się kończy, a Meksykanie zgadzają się odebrać śmieci, co jest oczywiście przykładem dla innych krajów”.W krótkim nagraniu słychać głos.

Użytkownicy w to nie wierzą i twierdzą, że to tylko dla treści

Użytkownicy TikToka nie wahali się zareagować na ten film, a niektórzy z nich poparli pracę meksykańskich influencerów.

Internauci powiedzieli: „Dziękuję za tak wysokie postawienie Meksyku”, „Zostaw dobry przykład, nie bądź rozczarowany”, „Czy to ze względu na treść, czy nie, jest to dla nich dobre”.

Jednak inni utrzymywali, że robili to tylko na wizyty i tym podobne. „Wszystko jest dla treści”, „Ale tutaj w Meksyku nie”, „Wszyscy wiemy, że to dla treści”, „Wszystko jest dla wyświetleń”, Użytkownicy napisali.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.