Inne okazjonalne przedmioty Pokemon, które należy wskrzesić, takie jak Pokemon Snap – Nintenderos

Pokémon Snap pokazał, że niektóre stare gry wywodzące się z serii Pokémon mogą powrócić. Dziś nauczymy Cię czterech meczów, na które warto wrócić.

Minęły ponad dwie dekady od premiery Pokémon Snap na Nintendo 64. Jego ogłoszenie było zaskoczeniem, ponieważ zachwyciło wszystkich fanów sagi. Gra fotograficzna oferuje nieskończone możliwości w tej sadze. Główne tytuły i przeróbki zawsze wydają się dominować wśród fanów, ale prawdą jest, że inne aspekty sprawiają, że seria Pokémon jest bogatsza i szersza.

Proponujemy teraz inne opcje, które można ożywić:

Hej ty, Pikachu
Od gier strategicznych po wirtualne gry zręcznościowe, Pokémon próbował znaleźć różne alternatywy dla gry w różnych gatunkach. Wiele innych zostało zapomnianych w krótkim czasie, chociaż mogą mieć wielką siłę, by wrócić.
Hey You Pikachu został wydany w Ameryce Północnej i używał jednostki rozpoznawania głosu Nintendo 64. Nintendo 64 VRU było urządzeniem peryferyjnym podłączonym do czwartego gniazda konsoli i posiadającym mikrofon podłączony do konsoli. Wymagało to od gracza rozmowy z Pikachu, aby wyszkolić swoje siły komandosów do wykonywania różnych misji.

Pokemon Conquest
Było to skrzyżowanie z taktyczną serią RPG Nobunaga’s Ambition. Była to próba zjednoczenia regionu Rensei, ponieważ gracze wchodzili w izometryczne bitwy z wieloma Pokemonami do wyboru. Gra zdobyła tytuł Nintendo DS dopiero w 2021 roku, ale być może ta taktyczna koncepcja RPG jest tego warta.

Pokemon Dash
Ta gra miała na celu uruchomienie Nintendo DS przy użyciu pióra w grze wyścigowej. Gracze musieli przesunąć pióro w kierunku, w którym chcieli, aby ich Pokemon biegał, a punkty kontrolne zostały ukończone w określonej kolejności. To byłaby gra taka jak Mario Kart, ale z Pokemonem.

Pokemon Pinball
W przeciwieństwie do poprzednich gier, Pokémon Pinball ma sequel. W rzeczywistości oryginalna gra na Game Boy Color została wydana w 1999 r., A druga gra na Game Boy Advance ukazała się w 2003 r. Niesamowite jest to, że od tamtej pory ta seria nie stała się grą na urządzenia mobilne. Ekrany, być może z jej punktu widzenia, były idealnym pomysłem. Ale byłaby to również świetna opcja dla Switcha.

W rzeczywistości saga Pokémon może być dostosowana do prawie każdego rodzaju gry wideo i kto wie, może przy odrobinie szczęścia, Pokémon w końcu przywróci niektóre z tych epizodycznych elementów.

co myślisz? Na koniec przypominamy, że możesz głosować na swoją ulubioną grę podrzędną Pokémon Tutaj.

Fontanna.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *