Instagram Playback 2021, podsumowanie dziesięciu historii Twojego roku

Jak w każdy grudzień przez chwilę Rób bilanse i pamiętaj o wszystkim, co wydarzyło się przez cały rok Wpływa bezpośrednio na sieci społecznościowe. W tym przypadku to Instagram postanowił zmienić sposób, w jaki podsumowuje najlepsze treści w porównaniu do poprzednich sezonów i teraz koncentruje się na Stories z Uruchom Instagram 2021.

Instagram Playback 2021 to funkcja, która będzie dostępna tylko przez kilka tygodni w grudniu Dzięki temu użytkownicy będą mogli zobaczyć 10 najpopularniejszych artykułów opublikowanych w zeszłym roku. Czy miałeś już okazję to wypróbować?

Przeżyj swoje najlepsze chwile z Instagram Playback 2021

Uruchom Instagram 2021

Instagram Playback 2021 to recenzja twoich popularnych historii

Zasadniczo proces używany do odtwarzania na Instagramie jest całkowicie automatyczny, jak Sieć wybiera dziesiątki historii, które zostały najlepiej odebrane przez innych użytkowników Można go ponownie udostępnić obserwującym. Ponadto istnieje możliwość dostosowania go, aby dodać, że dana osoba zarchiwizowała w swoim profilu lub usunąć więcej historii, które są częścią tego archiwum.

Dla tych, którzy chcą wypróbować tę osobistą recenzję z 2021 roku, mogą to zrobić Z powiązanego posta, który pojawia się w głównym kanale Instagram, lub jeśli to się nie powiedzie, dostęp podczas oglądania gry innych osób na platformie. W takim przypadku musisz tylko Kliknij naklejkę „2021”. Aby zostać przekierowanym, aby wybrać najlepsze historie specjalne.

Wydaje się, że w ten sposób Instagram porzucił swój klasyczny format.Najlepszy dziewięciodniowy Instagram„Wykorzystano go w poprzednich latach do zestawienia najlepszych użytkowników sezonu. Do końca 2020 r. nie skupiał się na historiach, ale raczej Ułatwiło to użytkownikom udostępnianie siatki z dziewięcioma zdjęciami, które zdobyły najwięcej „polubień”..

Podsumowując, jeśli jesteś zainteresowany pracą, nie trać czasu i skorzystaj z niej przed Nowym Rokiem i zniknij z sieci społecznościowej. Nie ma wątpliwości, że Instagram będzie w najbliższych dniach wypełniony nostalgią i wspomnieniami na większości śledzonych kont.

przez / Narzędzia

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *