Instagram pozwala teraz publikować zdjęcia i filmy z komputerów

MADRYT, 21 października (Portaltic / EP) –

sieć społeczna Instagram Wszedłem w nową pracę Po raz pierwszy umożliwia użytkownikom publikowanie postów bezpośrednio z komputeraObrazy i filmy można już przesyłać za pomocą przeglądarek komputerowych.

Platforma należąca do Facebooka ogłosiła nowe funkcje skierowane do twórców i ma na celu „zapewnienie nowych sposobów wyrażania siebie, opowiadania swoich historii i łączenia się z odbiorcami” poprzez Nowe produkty dla twojej paszy i dla twoich rolekPotwierdził również w oświadczeniu przesłanym do Europa Press.

Wśród najbardziej godnych uwagi zmian jest możliwość: Przesyłaj treści do kanału Instagram z wersji na komputery, funkcja, której społeczność sieci społecznościowych domagała się od lat.

Dzięki nowej funkcji użytkownicy Instagrama na całym świecie mogą teraz Publikuj zdjęcia i filmy trwające krócej niż minutę Bezpośrednio z przeglądarki na komputerze. Wcześniej można było to zrobić tylko z telefonów komórkowych.

Kolejna z nowych prac była już Wydany w środę, Tak jak w przypadku Współpraca, co pozwala użytkownikom być Współautorzy publikacji w „Abstrakcie” i na bębnach, Jego krótki pionowy format wideo jest podobny do TikTok.

Na ekranie tagowania użytkownicy mogą zaprosić inne konto do współtwórcy posta lub rolki. Jeśli wyrazisz zgodę, oba konta pojawią się w tytule, a post zostanie udostępniony obu listom obserwujących. Post lub klip pojawi się w obu kanałach z liczbą odwiedzin, polubieniami i serią udostępnionych komentarzy.

Instagram uruchomił również profil Nowa niezależna przestrzeńbezpośrednio z profilu użytkownika, Aby tworzyć zbiórki funduszy non-profit, funkcja, która była już dostępna, ale nie jest samodzielna.

Serwis społecznościowy uzupełnił swoje wiadomości o ogłoszenie Piękne i dynamiczne słowa, dwie nowe funkcje dla Filmy muzyczne Z Twojego formatu Bębny.

Superbeat inteligentnie aplikacja Efekty specjalne w rytm piosenki. Użytkownicy mogą go uzupełnić Dynamiczne słowa 3D, dwa nowe efekty Wyświetl tekst piosenki na ekranie i którzy starają się skrócić czas poświęcony na edycję.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *