Instagram pozwala teraz tworzyć wątki fabularne ze swoimi obserwującymi

Instagram dodaje nową naklejkę, która pozwoli Ci zaprosić odbiorców do przesyłania swoich historii z udostępnionej historii. Tak, stwórz serię opowiadań na ten sam temat.

W prosty sposób możesz zaprosić swoich obserwujących na Instagramie, aby dodali swoje historie do własnej historii, tak jakby byli tym samym postem.

Jedną z ostatnich naklejek, które uruchomiono na Instagramie, była „tag linkuUmożliwienie każdemu dodawania linków do swoich historii. A teraz wypuszcza nowy plakat z zupełnie inną propozycją.

Jak korzystać z nowej naklejki na Instagramie, aby tworzyć historie ze swoimi obserwatorami

Nowy plakatTeraz ty„Pozwala to zaprosić obserwatorów do odpowiedzi na Twoją historię za pomocą własnych historii. I tak, wszystkie historie są zagnieżdżone w tym samym poście, jak pokazano na powyższych obrazkach.

Dynamika jest bardzo prosta i wymaga tylko kilku kroków. Gdy wybierzesz naklejkę „Teraz ty”, Instagram poprosi Cię o zasugerowanie tematu swoim odbiorcom. Jeśli nie masz na myśli tematu, możesz rzucić kostką i wybrać jedną z propozycji. Na przykład „Szalony zwierzak”.

Gdy udostępnisz historię swojego zwierzaka za pomocą tej naklejki, Twoi obserwatorzy będą mogli dodawać własne historie. Wszystkie historie dodane z plakatu są powiązane z Twoją historią, więc po kliknięciu na nią zobaczysz na dole wszystkich użytkowników, którzy wzięli udział, wraz z tematem i osobą, która rozpoczęła historię.

Śledząc ten temat, będziesz mógł zobaczyć historie wszystkich użytkowników. Tak, wygląda na to, że był to post udostępniony. Oczywiście historia stworzona przez Twojego obserwującego będzie również dostępna na ich profilu.

To ciekawa dynamika, która może zastąpić tę, którą wielu twórców używa do dzielenia się historiami swoich obserwatorów we własnej historii. Na przykład piosenkarz może zasugerować swoim obserwatorom, aby dodali historie, śpiewając jego najnowsze piosenki, oszczędzając mu kłopotów z ręcznym wymienianiem ich lub udostępnianiem.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *