Instagram rozważa utworzenie płatnych subskrypcji Stories

Instagram uznał subskrypcje za nową formę zarabiania na swojej platformie. (Zdjęcie: Pixabay)

23 czerwca Twitter ogłosił wszystkim swoim użytkownikom tworzenie nowych projektów, poprzez które będą starali się wspierać influencerzy, Pozwól im zamienić swoje konta na gotówkę.

Jeden z nich jest Zarezerwowane miejsca, gdzie celebryci mogą skorzystać z sal audio na żywo, pobierając bilet dla każdego obserwatora, który chce być częścią tej przestrzeni.

Zarezerwowane miejsca Pomaga tworzyć unikalne i ekskluzywne wrażenia audio na żywo w tej przestrzeni, za którą Twoi odbiorcy są gotowi zapłacić. Z Zarezerwowane miejsca, masz możliwość ustawienia ceny biletu, tj. Może wynosić nawet 1 USD lub nawet 999 USD”, w odniesieniu do Twittera.

Chodzi o to, aby zmonetyzować konta influencerów w sieci społecznościowej.  Zdjęcie: Twitter
Chodzi o to, aby zmonetyzować konta influencerów w sieci społecznościowej. Zdjęcie: Twitter

Inną opcją jest super obserwujJak mówi sama firma, „daje ci bezpośrednią relację z najbardziej zaangażowanymi obserwatorami, którzy mogą generować miesięczny dochód”. To kosztuje at 2,99 USD, 4,99 USD lub 9,99 USD miesięcznie, influencerzy Będą mogli sprzedawać subskrypcje swoim gwiazdom, aby mogli cieszyć się dodatkowymi i specjalnymi treściami w sieci społecznościowej.

Teraz Twitter nie jest jedyną osobą, która rozważa tę okazję biznesową, ponieważ Instagram jest jedną z najbardziej popularnych sieci społecznościowych أكبر influencerzy Na świecie już widzisz ideę monetyzacji w ramach swojej platformy w subskrypcjach.

Ideą afiliacji Facebooka jest to, że Instagram zacząć o Obciążaj swoich użytkowników za oglądanie ekskluzywnych historii w sieci społecznościowej. Potwierdziły to wytyczne Instagrama, którzy woleli zmierzyć się z serią wyciekających zdjęć na temat tego nowego pomysłu na biznes.

Według firmy, Jest to prototyp wdrożony we własnym zakresieJest wciąż w fazie rozwoju i nie ma wstępnej daty wydania. W rzeczywistości entuzjazm firmy internetowej jest tak wielki, że konsekwentnie odmawia podania szczegółów dotyczących tej nowej strategii, upewniając się, że nie jest jeszcze w stanie o niej mówić.

Jednak, Alessandro Paluzzi, deweloper, który dokonał inżynierii wstecznej najpopularniejszych aplikacji, znalazł nowe narzędzie w kodzie Instagrama i odważył się podać „oficjalne” informacje w tej sprawie.

Zgodnie z postem Paluzzi na Twitterze, Ekskluzywne historie (lub ekskluzywne historie Po angielsku) Zostaną one oznaczone w poście fioletową ikoną obok każdej historii płatności. W ten sposób dowiedzą się o tym użytkownicy, którzy nie zapisali się na profil osoby tworzącej treść Historie Jest ekskluzywny i lepiej nie marnuj czasu na jego oglądanie.

Wiadomość ostrzeże użytkownika, że ​​nie może przeglądać treści, jeśli nie ma abonamentu.  Zdjęcie: Twitter / @alex193a
Wiadomość ostrzeże użytkownika, że ​​nie może przeglądać treści, jeśli nie ma abonamentu. Zdjęcie: Twitter / @alex193a

Teraz, jeśli ktoś będzie chciał spróbować i kliknąć okrągłe okno, natychmiast pojawi się komunikat z informacją, że ta treść istnieje „Tylko członkowie”. Podobnie dla tych subskrybentów, którzy chcą być bardzo sprytni i próbują udostępniać lub odsprzedawać posty swoich idoli, Instagram ma dla nich niespodziankę: Opcja zrzutu ekranu zostanie zablokowana.

Wspomina również o opcji twórcy, aby zapisać każdą z ekskluzywnych historii w polecanych folderach w plikach karmić. W ten sposób płatni użytkownicy „zawsze mają coś do zrobienia, gdy dołączają”.

Należy pamiętać, że chociaż Instagram nie chciał podawać wielu szczegółów na temat tej funkcjonalności, jest to część serii zmian, na których skupiać się będą subskrypcje. Wyjaśnił to dyrektor Instagrama Adam Mosseri podczas Tygodnia Twórców platformy:

„Musimy stworzyć, jeśli chcemy być najlepszą platformą dla twórców treści na dłuższą metę, cały zestaw rzeczy lub narzędzi, których mogą użyć, aby pomóc w robieniu tego, co robią”.

„Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy zbudowali całą masę różnych narzędzi, ponieważ z czego możesz korzystać i co będzie działać dla Ciebie jako budowniczego Może bardzo różnić się od sportowca lub pisarza’, skończył.

Czytaj

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *