Intel Core „Raptor Lake Refresh” jest bliżej niż kiedykolwiek

Intel Core „Raptor Lake Refresh” jest bliżej niż kiedykolwiek

seria procesorów Kor «Aktualizacja jeziora Raptor» Można je już zidentyfikować za pomocą wspólnego narzędzia AIDA64, Narzędzie komputerowe, które pomaga nam zidentyfikować różne komponenty naszego komputera.

Intel Core „Raptor Lake Refresh” został dodany do AIDA64 i jest bliżej niż kiedykolwiek

Fakt, że twórcy AIDA64 Dodali już obsługę kolejnych serii procesorów Procesor Intel Core „Raptor Lake Refresh” (14. generacji)to wyraźna wskazówka, że ​​procesory te wkrótce trafią do sklepów.

najnowsza wersja AIDA64 (beta) Dodają obsługę wielu produktów. Wspomniany w RX6450M I RX6550M laptopów, co nie jest nowością, ale wsparcie właśnie dotarło. Najważniejszą rzeczą w aktualizacji jest to, że aplikacja rozpoznaje teraz procesory Raptor Lake Refresh we wszystkich ich zakresach, Core i9, i7-i5 oraz i3. Pamiętajmy, że 14. generacja nadal będzie korzystać z tej samej klasycznej nomenklatury serii, podczas gdy modele laptopów będą stosować nową nomenklaturę (Core Ultra, Core 9, 7, 5, 3 itd.).

Polecamy nasz przewodnik po najlepszych procesorach na rynku

wydaje się, Aida Nadal nie może zidentyfikować dokładnych modeli, więc zidentyfikuje je jako serię 14000 lub w inny sposób. Może tak być, ponieważ Intel nie zdecydował jeszcze, jakie nazwy będą miały poszczególne modele.

Nowa seria procesorów Raptor Lake Refresh będzie cechować się szybszym zegarem (+200 MHz), lepszą obsługą pamięci i wyższym zużyciem energii. Plotki głoszą, że serial trafi do kin w październiku. O wszystkich nowościach będziemy informować na bieżąco.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *