Intel Extreme Masters: W ten sposób turniej e-sportowy będzie obchodził swoje 10. urodziny

IEM Katowice 2022 | ESL

Intel Extreme Masters to jedna z najdłużej działających serii mistrzostw e-sportowych w historii rywalizacji. ESL rozpoczęło działalność od padoku w marcu 2007 roku, nie będąc w stanie ocenić całego wpływu, jaki miałby on w tamtym czasie. Dziesięć lat po pierwszym wydaniu w Katowicach, Intel Extreme Masters Ponownie wróci do Polski, aby świętować swoje urodziny.

Wydarzenie CSGO s Starcraft II odbędzie się w Spudk Arena Od 15 do 27 lutego. Turniej strzelecki przyzna nagrody o wartości 1 miliona dolarów i 10 240 punktów Pro . Arena, z 400 000 $ dla wielkiego bohatera. Sprzęt na poziomie S, taki jak Urodzony, by wygrywać, Gambit Esports, G2 Esports i Team Vitality Potwierdzili już swój udział w fazie grupowej i będą mieli łącznie 24 kandydatów.

Jeśli chodzi o kształt, IEM Katowice 2022 Będzie miał trzy różne stany. Play-in odbędzie się jako pierwszy i zmierzy się z 16 drużynami z Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Oceanii. Będzie rozgrywany w formacie GSL z otwarciem meczów bo1 (lepszych niż na mapie), podczas gdy pozostałe skrzyżowania będą rozgrywane w trybie bo3.

Tylko pierwsza ósemka awansuje do fazy grupowej, a osiem innych już czeka na tym etapie. Zostaną podzieleni na dwie grupy po osiem osób, a po tym, jak kolejna grupa zdecyduje się koordynować podwójną eliminację, awansuje tylko trzech najlepszych z każdej grupy. W fazie play-off liderzy obu regionów awansują bezpośrednio do półfinałów, podczas gdy pozostała czwórka awansuje z ćwierćfinałów. Wielkim finałem, który zadecyduje o wszystkim, będzie bo5.

Wideo prezentacja 10-lecia programu Intel Extreme Masters ESL wraz z wydarzeniem IEM Katowice 2022
Czytaj więcej: Koniec ery: ropz opuścił MOUZ, Stewie opuścił Team Liquid, a Astralis pożegnał się z Magisk, Dupreeh i Zonic

Role zagrają ci, którzy są już w rankingu: Ninja w piżamie, Astralis, FaZe Clan, GODSENT, Extra Salt, MIBR, TYLOO, Renegades, BIG, Entropiq, OG Esports, Copenhagen Flames, Fnatic, ENCE, MOUZ y Wisła All In! Mega wydarzenie odbędzie się w Polsce po raz dziewiąty, a kopniakiem była wymiana wiadomości między menedżerem ESL z Pro Gaming, Michai „Carmack” trybuny I ówczesny konsultant z Katowic. IEM był domem dla pięciu różnych e-sportów i 25 mistrzostw.

ESL
ESL

Najlepsza ósemka utworzy razem dwie grupy Gambit Esports, Virtue Pro, Team Liquid, Fury, Team Vitality, Heroic, G2 Esports, Wild Win. Wydarzenie będzie jedną z pierwszych okazji, aby zobaczyć, jak zespoły kalibrują się po nowej zmianie, która obejmuje pojawienie się nazw takich jak m0NESY do G2 lub z szaty Do FaZe Clan, a także restrukturyzacja Witalność zespołu Utalentowany ex Astralis lub Team Liquid z dodatkami takimi jak doświadczony shox, witalność.

ESL
ESL

Chociaż wydarzenie będzie miało publiczność na żywo, będą dążyć do zmniejszenia ryzyka poprzez unikanie wdrożenia IEM . Galeria Jako środek ostrożności. Bilety są dostępne w sprzedaży 25, 26 i 27 lutego w CSGO, a także 25 i 26 lutego, aby zobaczyć SC2 w MCK Arena i 27 lutego na Wielki Finał w Spodku.

Wyłącznym przedstawicielem regionu Ameryki Południowej będzie: MIBR, chociaż udostępni także inne drużyny z listami brazylijskimi, takimi jak Gosz s bardzo zły. Ten ostatni pomoże nowicjuszowi Gry PayNi savi. W tym samym czasie, Upadły Nie będzie związany z Team Liquid, ze względu na jego odejście pod koniec 2021 roku. Jak zwykle odbędzie się również edycja IEM Cologne, ale odbędzie się ona w lipcu 2022 roku.

Czytaj:

CSGO, Dota 2, Apex Legends, PUBG i Rainbow Six: Esports, które pokryły się platyną na Steam
Kalendarz e-sportowy na 2022: 12 wydarzeń, których nie możesz przegapić w tym roku

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *