Intel Meteor Lake finalizuje swój projekt i będzie wykorzystywać węzeł 7 nm SuperFin

Firma Intel poczyniła ważny krok w przyszłości swoich procesorów Intel Core, Finalizacja projektu czternastej generacji Jezioro Meteorytowe.

Intel Meteor Lake finalizuje swój projekt i będzie wykorzystywać węzeł 7 nm SuperFin

Intel ogłosił, że projekt tej serii został ukończony i że technologia Foveros zostanie wykorzystana do wypełnienia wszystkich części procesorów Jezioro Meteorytowe.

Wszystkie elementy projektu i IP są sprawdzane pod kątem połączenia z SoC, masowa produkcja będzie kontynuowana po walidacji SoC. W ten sposób Intel przygotowuje się do realizacji zaplanowanej mapy drogowej, czyli wprowadzenia procesorów na rynek Jezioro Meteorytowe W 2023 roku dzięki technologii projektowania Trójwymiarowy Wowirus.

Tego się oczekuje Intel Meteor LLC Stanie się tak z serią Jezioro Raptor, Reprezentują trzynastą generację, a ostatnią a Jezioro Olchowe, Więc mówimy o serii trzech pokoleń w przyszłości.

Odwiedziliśmy Przewodnik po najlepszych procesorach na rynku

Zgodnie ze specyfikacjami, które obecnie znamy, uruchomienie Jeziora Meteorytów planowane jest na 2023 r. Do tego czasu Intel będzie miał gotowy zmodernizowany węzeł SuperFin 7 nm. Mówi się również, że zawiera rdzenie „Redwood Cove” i architekturę „Next Mont” w architekturze hybrydowej, która zadebiutuje w serii Alder Lake.

Ta seria może być ostatnią, która użyje przyszłego gniazda LGA 1700, Który zadebiutował z frytkami Jezioro Olchowe Od dwunastego pokolenia do końca roku.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *