Intel RH1, chłodnica magazynowa dla 65W Core i9

Lodówka Intel RH1 (warstwowy) Akapit Procesory Jezioro Olchowe-S Na zdjęciu jako jedna z trzech nowych chłodnic, które są dołączone do zakupu procesorów 12. generacji.

Intel RH1, Olchowe Jezioro Obrazy Stock Chłodnica Z ARGB

kandydat Umieść tweeta Daje nam zdjęcia następującej lodówki magazynowej dla tej serii! Jezioro Olchowe. To jest RH1, wariant lepszy od wstępnie przefiltrowanego RM1.

Prawdopodobnie zobaczymy tę lodówkę z procesorami i9, które są dostarczane z TDP 65 W, te, które są dostarczane z zablokowanym mnożnikiem, na przykład Rdzeń i9-12900F albo 12900. Te procesory trafią do sklepów dopiero na początku stycznia, co oznacza, że ​​niewiele zostało do ich wydania.

Intel RH1

ten Intel RH1 Jest to fizycznie dłuższa chłodnica magazynowa, która jest również przeznaczona dla procesorów Intel Jezioro Olchowe W pudełku. Jednak w przeciwieństwie do lodówki RM1, Zawiera plastikowe płetwy, płetwy lodówki D1 Wykonany jest w całości z metalu. Oznacza to, że odprowadzanie ciepła jest prawdopodobnie znacznie lepsze. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że i9 powinien generować więcej ciepła niż na przykład modele i5.

Poleć nasze Przewodnik po najlepszych lodówkach na rynku

Promiennik ma wbudowane diody LED, ale nie jest jasne, czy zapewniają pełną gamę kolorów.

Intel RH1

To nie ostatnia lodówka do filtrowania, jeszcze nie widzieliśmy lodówki RS1, która będzie dostarczana wraz z zakupem procesorów Pentium s Celeron Bardziej aktualne.

Lodówka Intel RH1, którą widzimy na zdjęciach, ma oświetlenie RGB, które będzie niebieskie. To dodaje dużo energii, chociaż dopiero się okaże, czy są naprawdę skuteczne w obniżaniu temperatur. Będziemy Cię informować.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *