Inteligentne urządzenia do sterowania mobilnego lub głosowego

Inteligentne urządzenia do sterowania mobilnego lub głosowego

Coraz więcej urządzeń łączy się z Internetem, aby korzystać z inteligentnych opcji i łatwiej nimi sterować z poziomu aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym lub tablecie. Dzięki tej funkcji możliwe jest zdalne przypisywanie lub sterowanie ich funkcjami. Są nawet takie, które reagują na polecenia głosowe, będąc kompatybilnymi z Asystentami Google i Amazon Alexa. Oto kilka wskazówek, które wyróżniają się na tle najnowszych inteligentnych urządzeń!

Cyfrowe notatki w czasie rzeczywistym

Uwaga Huiona X10 To cyfrowy notatnik, który digitalizuje wszystko, co jest napisane lub narysowane odręcznie, a także przechowuje i porządkuje zrobione notatki. W tym celu łączy się go ze smartfonem lub tabletem przez Bluetooth i towarzyszy mu rysik, za pomocą którego można pisać w bardzo naturalny sposób: rozpoznaje nachylenie do 60 stopni, do 8192 poziomów nacisku (dopasowuje odpowiednio uderzeń). Nie obejmuje baterii. Ponadto jego końcówki są wymienne: jest wyposażony w trzy głowice atramentowe i cztery głowice cyfrowe.

Mówiący długopis

Kompatybilne z systemami Windows, Mac, Android i iOS pióro Livescribe Echo 2 przekształca odręczne notatki w postać cyfrową, dzięki czemu użytkownik może je zapisywać, organizować lub udostępniać za pośrednictwem poczty e-mail, usług w chmurze (takich jak Dropbox lub Dysk Google) lub aplikacji, takich jak Evernote. Odtwarzają również w formacie audio wszystko, co jest pisane i komentowane na głos. Posiada między innymi 4 GB pamięci, głośnik i mikrofon.

Livescribe Echo 2, inteligentne urządzenia

Zobacz na Amazonie

trudnopalny

Inteligentna wtyczka Pokrywa P110 Pozwala włączać i wyłączać urządzenie, do którego jest podłączony, zaplanować włączenie lub sterować nim za pomocą głosu dzięki kompatybilności z Alexą i Asystentem Google. Ponadto za pośrednictwem aplikacji mobilnej można sprawdzić (między innymi) zużycie energii w czasie rzeczywistym przez urządzenie, z którym jest używany. Wykonany jest z materiału ognioodpornego, który zapobiega zapaleniu się w przypadku awarii i zawiera port zapobiegający przypadkowemu rozładowaniu.

Inteligentna wtyczka Tapo P110

Zobacz na Amazonie

Bardzo stylowa lampa

Wydłużona konstrukcja z akcentem vintage dla żarówki LED Philips ST64 Edison, którą można włączać i wyłączać zdalnie z ekranu telefonu komórkowego lub tabletu za pomocą aplikacji Philips Hue. Przyciemnij też oświetlenie w pokoju. Reaguje również na polecenia głosowe (Asystent Google, Amazon Alexa lub Siri).

Inteligentne żarówki Philips ST64 Edison

Zobacz na Amazonie

Żegnaj klucze!

Wymiana zamka drzwi na inteligentny model, taki jak Nuki Smart Lock 3.0, pozwala na zdalne zarządzanie nim z telefonu komórkowego; że otwiera się automatycznie, gdy wykryje, że przybyliśmy; Lub kontroluj, kto wchodzi i wychodzi przez cały czas, a także ustawiaj przepustki, aby tylko ludzie, których chcemy, mogli wejść do domu.

Inteligentna blokada Nuki 3.0

Zobacz na Amazonie

Bardziej wydajne ogrzewanie

tado V3 + to termostat Wi-Fi, kompatybilny z większością systemów grzewczych, zdolny do tworzenia inteligentnego programowania w oparciu o nasze nawyki, aby zaoszczędzić na rachunkach i zawsze mieć komfortową temperaturę w domu. Powiadamia więc poprzez aplikację mobilną, jeśli okno lub drzwi są otwarte, włącza się, gdy wracamy do domu i wyłącza się, gdy wszyscy wychodzą. Z drugiej strony można nim sterować za pomocą poleceń głosowych, ponieważ jest kompatybilny z Asystentem Google, Amazon Alexa i Siri.

Inteligentne urządzenia Tado V3 + termostat

Zobacz na Amazonie

Przydatne w nocy, aby uniknąć marnowania światła

Wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa ABS i zaprojektowane z myślą o pełnych obrotach o 360 stopni, Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) włącza się automatycznie po wykryciu ruchu w ciemności dzięki soczewce Fresnela i dodatkowy czujnik z widokiem poziomym 120 stopni. Dzięki aplikacji Mi Home możesz dostosować poziom jasności i czas.

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Inteligentna lampa (Bluetooth)

Zobacz na Amazonie

Z ekranem XXL

inteligentny głośnik Echo Show 15 Z Alexą Zawiera 15,6-calowy wyświetlacz HD, który umożliwia interakcję z treścią za pomocą dotyku lub głosu. Jego funkcje można dostosować za pomocą „umiejętności”, czyli aplikacji zainstalowanych na głośniku do słuchania audiobooków i muzyki, dostępu do wiadomości, przeglądania treści multimedialnych… Po skonfigurowaniu możliwe jest tworzenie różnych profili użytkowników, dzięki czemu że główny ekran zmienia się zgodnie z preferencjami każdej z nich, gdy znajduje się przed nią.

Inteligentny głośnik Echo Show 15

Zobacz na Amazonie

inteligentny zegarek

Monitor AMOLED 1,74 cala, bateria do 10 dni użytkowania i wbudowany GPS. To tylko niektóre z kluczowych funkcji smartwatcha Huawei Watch Fit 2, który monitoruje tętno, sen, poziom stresu i nasycenie krwi tlenem. Posiada również 97 ćwiczeń z przewodnikiem audio i tryby rozciągania.

    Zegarek Huawei Fit 2, inteligentne urządzenia

Zobacz na Amazonie

Bezpieczeństwo w domu

Ring Alarm Security Kit (2. generacji) to 5-częściowy system bezpieczeństwa w domu, chociaż jest skalowalny: możliwe jest dodanie większej liczby komponentów w celu dostosowania do potrzeb każdego domu. W szczególności jest wyposażony w stację bazową, klawiaturę, czujnik kontaktowy, czujnik ruchu i przedłużacz zasięgu. Później można go uzupełnić o inne akcesoria, takie jak przycisk napadowy, przycisk alarmowy, który można nacisnąć w przypadku paniki, pogotowia ratunkowego lub pożaru. Wszystkimi jego funkcjami i cechami steruje aplikacja mobilna, która dodatkowo powiadamia o każdym wejściu do pokoju, otwarciu okna lub drzwi, dezaktywacji alarmu…

Zestaw zabezpieczający z alarmem pierścieniowym (2. generacji) System alarmowy

Zobacz na Amazonie

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *