iOS 16 przyniesie wspaniałe wiadomości na ekranie blokady iPhone’a

iOS 16, wersja Kolejna wersja systemu operacyjnego iPhone– Chodzi tylko o bar. Jak stało się normą, Apple ma ogłosić odnowienie wyżej wymienionego programu – a przynajmniej jego głównych cech – 6 czerwca w ramach WWDC 2022Jego coroczna konferencja deweloperska.

Teraz, kilka dni przed tym, zaczynamy poznawać pierwsze pociągnięcia pędzla tego, co firma z Cupertino wyjawi światu w danym dniu.

iOS 16: ekran blokady w centrum uwagi

Mark Gorman ujawnia w niedzielę w Bloomberg Kilka kluczy do aktualizacji tego systemu, które przyniosą różne kosmetyczne zmiany. Wśród najważniejszych, niektórzy skupią się na Ekran blokady iPhone’aAby było bardziej przydatne.

Dlatego Gorman zapewnia: „Apple planuje wprowadzić znaczące ulepszenia ekranu blokady”. jak który? Reporter zwraca uwagę, że firma zaoferuje Tapety z dodatkowymi możliwościamiz widżety Lub podobnie, aby móc wykonywać więcej czynności bez konieczności całkowitego odblokowywania urządzenia.

Zdjęcie: Sahej Brar in unplash.

Ponadto w przyszłości iOS 16 będzie zawierał obsługę funkcji Always On. on jest nazywany, Spraw, aby ekran Twojego iPhone’a wyświetlał pewne informacje przez cały czas, takie jak ikony czasu lub powiadomienia. Funkcjonalność obecna już w Apple Watch i innych konkurencyjnych smartfonach, która może być teraz możliwa w iPhonie dzięki dynamicznej częstotliwości odświeżania ekranu i możliwości dalszego wyświetlania minimalnej zawartości bez zajmowania miejsca. wpływ na autonomię.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.