iOS 17 może wprowadzić nowy projekt do aplikacji Wiadomości na iPhonie

iOS 17 może wprowadzić nowy projekt do aplikacji Wiadomości na iPhonie

18.10.2022 o 01:34

EST


Prawda jest taka, że ​​aplikacja wymaga liftingu

Aplikacja może mieć nowy ekran główny

Znany i wciąż nieznany przeciek z Twittera, nazywający się Majin Bu, przyniósł nowe informacje na temat iOS 17. Do tej pory skupiał się na Etui na iPhone’a i iPada Mini przeciekają przed wydaniem. Mówi teraz o całkowicie odnowionej wersji aplikacji Wiadomości na iOS, która jest taka sama od iOS 7.

Przeprojektowanie nastąpi wraz z premierą długo oczekiwanego zestawu słuchawkowego rzeczywistości rozszerzonej firmy Apple. Zestaw słuchawkowy nie będzie taki jak Facebook, ale skupi się na nim Popraw komunikację. W ten sposób możliwe jest, że całkowicie przeprojektowana aplikacja Wiadomości również pojawi się, aby ujednolicić wizję tego, jak ważna jest komunikacja dla Cupertino. Mimo to wydaje się, że w przecieku może brakować naprawdę wiarygodnych informacji.

Użytkownik Twittera wyjaśnił: „Według mojego źródła Apple pracuje nad nową, całkowicie odnowioną wersją iMessage. Nowy dom, pokoje rozmów, filmy i nowe funkcje czatu AR. Nowy zestaw słuchawkowy ma się ukazać w przyszłym roku”. …

Bu mówi, że aplikacja Wiadomości otrzyma nowy ekran główny, ale podobno funkcje wykraczają poza zmiany projektowe. Przeciek twierdzi, że aplikacja zyska „nowe pokoje rozmów, filmy i funkcje czatu AR”.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *