iPad Mini dostanie w pełni odnowioną wersję już za kilka miesięcy

Apple kontynuuje prace nie tylko nad nowym iPhonem 13, który pojawi się w sklepach we wrześniu, ale także nad nową generacją swoich tabletów, które będą stopniowo uzupełniane. I nie mówimy o niedawno wprowadzonym iPadzie Pro, ale o innych podstawowych modelach, które nie przestaną otrzymywać znaczących ulepszeń inspirowanych innymi iPadami. Tak jest w przypadku iPada Mini, który czeka na kompletną renowację, która z pewnością będzie inspirowana iPad Air który został wprowadzony na rynek kilka miesięcy temu z kilkoma bezprecedensowymi funkcjami w historii Apple.

Modelka przyjedzie tej jesieni

Po raz kolejny to Mark Gorman ujawnił plany Apple dotyczące linii tabletów. Oznacza to, że analityk Bloomberg przewidział, że nowy iPad Mini pojawi się w sklepach jesienią przyszłego roku, pod koniec tego roku. Tablet, który wprowadzi zupełnie nowy projekt w porównaniu do tego, co widzieliśmy w ostatnich latach, który praktycznie nie zmienił się od 2012 roku. Tablet, który pożyczyłby wiele nowości, które widzieliśmy w Najnowszy iPad Air, co po raz pierwszy pozostawiło Touch ID w tyle.

Nowy iPad mini | manzana

Nowy iPad Mini również to zrobi, przenosząc czytnik linii papilarnych do przycisku zasilania, aby zaoszczędzić miejsce na ekranie i zmniejszyć grubość jego krawędzi. Oczekuje się więc, że tablet będzie mniejszy, chociaż zachowuje rozmiar ekranu. Nawet jeśli Gorman Oczekuje się, że ten model może rosnąć wraz z Ekran do 9 cali. Ten nowy tablet ma również mieć wyświetlacz Mini LED, podobny do niedawno wydanego przez iPada Pro, więc oczekuje się, że iPad Mini będzie rewolucją w asortymencie kalifornijskiej firmy.

iPad Air
iPad Powietrza | jabłko

Ostatnia rewizja tego modelu, który doczeka się szóstej generacji, miała miejsce w 2019 roku, więc bez wątpienia jest to model, który dzięki tym usprawnieniom dużo zyska na atrakcyjności użytkowników. Logicznie, oprócz zmian w układzie ekranu i Pojawił się nowy pozaekranowy identyfikator dotykowyOczekuje się, że procesor zostanie zaktualizowany, aby mógł oferować znacznie większą wydajność niż do tej pory. Z drugiej strony oczekuje się, że reszta projektu tego tabletu będzie bardziej podobna do iPada Air, również w jego profilu, bardziej kwadratowa i prosta, a na płaskim tyle, podobnie jak w iPadzie Air. iPada Pro.

Jeśli więc myślisz o zakupie nowego iPada Mini, lepiej poczekaj kilka miesięcy, ponieważ za te same pieniądze prawdopodobnie dostaniesz znacznie lepszy tablet, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Zobaczymy, czy stanie się rzeczywistością, ale wszystko wskazuje na to, że jeśli to się stanie, to oczywiście za zgodą iPhone 13.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *