iPhone 12 i 13 z dużą sprzedażą »ERdC

Apple największym beneficjentem sankcji wobec Huawei: iPhone 12 i 13 z dużą sprzedażą

5 (100%) 1 głosować

Dziś nie jest już dla prawie nikogo tajemnicą Status Huawei ze względu na ograniczenia handlowe od rządu USA. Doprowadziło to do znacznego spadku sprzedaży i udziału firmy w rynku w segmencie smartfonów. Powyższe oznacza, że ​​istnieje Marki chcące wykorzystać tę ogromną lukę Huawei go zostawił. Wygląda na to że Apple z iPhonem 12 był największym beneficjentemi pozostanie z iPhone 13.

Źródłem powyższego jest analityk Ming Chi Kuo, zwykle specjalizujący się w Apple. Podziel się notatką z inwestorami, że oczekuje się, że gigant z Cupertino będzie Będziesz cieszyć się dużą sprzedażą serii iPhone 13. Pamiętaj, że ta linia urządzeń mobilnych ma zostać wydana We wrześniu br.

Sprzedaż iPhone’a 12 rośnie dzięki etui Huawei

Oprócz nowości, jakie przyniosą nowe flagowe smartfony Apple, głównym powodem wzrostu sprzedaży przyszłych modeli iPhone’a jest Konsekwencje zakazu handlu na Huawei przez długi czas.

Kuo myśli, że Apple osiągnie wyższą sprzedaż iPhone’ów nie tylko w 2021, ale także w przyszłym 2022. Mówiąc dokładniej, oznacza to, że przesyłki mogą docierać między 230-240 milionów jednostek do końca tego roku 2021i pomiędzy 250-260 milionów jednostki do końca rok 2022. Dla porównania w 2020 roku przesyłki marki osiągnęły 195 mln.

Będzie też duży popyt na iPhone’a 13

Kuo spodziewa się, że do drugiej połowy 2021 r. iPhone zdobędzie udział w rynku wysokiej jakości Z powodu „aktualizacji specyfikacji” i „amerykańskiego zakazu na Huawei”. Oczekuje się, że Apple ogłosi w tym roku cztery nowe modele iPhone’a 13 z mniejszym wycięciem, ulepszoną kamerą, częstotliwością odświeżania 120 Hz i nowym chipsetem A15.

Analityk szacuje, że przesyłki iPhone’a w ciągu Druga połowa tego roku 2021 Ona przybędzie 88 milionów jednostekW porównaniu do 75 milionów sztuk w drugiej połowie 2020 roku. Kuo też to dodaje Nowy iPhone SE w drodze na następny rok.

W ofercie iPhone 13 znajdą się cztery modele, podobne do strategii zastosowanej przez Apple w serii iPhone 12. Przecieki ujawniają, że moduł aparatu zostanie nieco przeprojektowany, podczas gdy tylko modele Pro będą miały czujnik LiDAR i wyświetlacze LTPO.Publicaciones similares a la que acabas de leer
¿Te ha parecido interesante esta noticia? Puedes dejarnos un comentario con tu opinión, te lo agradeceremos.  

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *