iPhone 14 firmy Apple jest nadal w najniższej jak dotąd cenie z kuponem rabatowym Amazon o wartości 150 EUR

Jeśli spędziłeś miesiące z oczami skierowanymi na nowe iPhone’a 14 A jego wysoka cena wciąż uniemożliwia Ci jego zdobycie, Amazon oferuje wyjątkową okazję. z Kupon rabatowy o wartości 150 € Platforma, tel manzana Może być Twój za 729 euro.

Apple iPhone 14 (128 GB) – Biały

Kup iPhone’a 14 w najlepszej cenie

W cenie 879,99 euro, Zastosuj kupon rabatowy Amazon o wartości 150 €Cena za iPhone’a 14 Spada do 729,99 euro w kolorze białym. Wysyłka jest bezpłatna i jutro zabiorą ją do domu, jeśli jesteś użytkownikiem Prime lub skorzystasz z bezpłatnego miesięcznego okresu próbnego usługi.

Apple iPhone 14 to podstawowa wersja nowego terminala technologicznego giganta z Cupertino. Ten formularz zawiera ekran OLED Retina o przekątnej 6,1 cala z dokładnością 2532 x 1170 pikseli i częstotliwość odświeżania 60 Hz. Ma chipa Apple A15 Bionic jako terapeuta i Pięć podstawowych grafik. ma 6GB RAMu i przechowywać 128 GB.

Jego system operacyjny to iOS 16 i ma tylną kamerę z głównym obiektywem 12 megapikseliRównież szeroki kąt 12 megapikseli i formacie wideo 4K z Dolby Vision. Jego przedni aparat również 12 megapikseli. Posiada szybkie ładowanie 18 W, łączność bezprzewodową MagSafe 15 W oraz złącze Lightning zapewniające szybkie przesyłanie danych.

Posiada również Wi-Fi 6,5G, Bluetooth 5.2Komunikacja NFCGPS, głośniki stereo Dolby Atmos, rozpoznawanie twarzy i Wodoodporność IP68Dzięki temu urządzenie można zanurzyć na głębokość do 1,5 metra na 30 minut.

Więcej ofert

Jeśli zostaniesz Amazon Prime, masz 30-dniowy bezpłatny okres próbny (później 49,90 € rocznie), aby cieszyć się bezpłatną ekspresową wysyłką, priorytetowym dostępem do ofert i usług, takich jak Wypróbuj najpierw, Zapłać później, Prime Video, Prime Music, nieograniczona liczba zdjęć przechowywania lub utwórz listę życzeń na Amazon Weddings. Ponadto, jeśli jesteś studentem, uzyskanie Prime Student kosztuje o połowę mniej i masz 90-dniowy okres próbny.
Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Możesz być zawsze na bieżąco z głównymi ofertami i aktualnościami Xataka Selección na naszym kanale kabel lub na naszych profilach ŚwiergotI Facebook i magazyn podkładka na twarz.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą być przydatne dla Xataki.

zdjęcia | manzana

Wybierz Xatakę | Chollazo: Najpotężniejszy smartwatch Apple może być Twój za 220 € mniej z kuponem

W Xatace | Najlepszy iPhone: który kupić w 2022 roku i zalecane modele na podstawie budżetu, gustów i ceny do jakości

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *