iPhone 14 Plus jest najmniej popularnym modelem swojej generacji, ale bije na głowę iPhone’a 13 Mini

iPhone 14 Plus jest najmniej popularnym modelem swojej generacji, ale bije na głowę iPhone’a 13 Mini

Apple zdecydowało się wypuścić iPhone’a 14 Plus z dwóch powodów. Jednym z nich jest niski poziom sprzedaży i zainteresowania, jakie notował iPhone 13, co potwierdziło, że konsumenci nie chcą tak małych smartfonów, a drugim powodem jest to, że warto oferować alternatywę, biorąc pod uwagę rozmiar ekranu, do iPhone’a 13 Pro Max.

iPhone 14 Plus wywołał poruszenie, ale ostatecznie też nie przyniósł oczekiwanego sukcesu. Według najnowszych danych sprzedażowych jest to najlepiej sprzedający się model obecnej generacji smartfonów Apple, fakt bardzo negatywny, który ma pozytywną stronę, czyli to, że mimo wszystko iPhone 14 Plus sprzedaje się lepiej niż iPhone 13 mini.

To częściowe zwycięstwo Apple’a, bo choć potwierdza, że ​​Apple miał rację wymieniając iPhone’a 13 Mini na iPhone’a 14 Plus, to była to „porażka”, bo to najgorzej sprzedający się model. Towarzyszące wykresy odzwierciedlają udział w rynku dla każdego modelu, a iPhone 14 Plus nie radził sobie tak dobrze. Został znacznie wyprzedzony przez iPhone’a 14, a także przez iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max.

IPhone 14 był bardzo popularny, mimo że jest to terminal z kilkoma różnicami w porównaniu z poprzednią generacją, ale razem iPhone 14 Pro i Pro Max to dwa modele, które wzbudziły zainteresowanie konsumentów. W przypadku iPhone’a 15 sytuacja może się zmienić, ponieważ ta generacja wprowadzi Dynamic Island bez wyjątku, a to sprawi, że konsumenci zobaczą iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus innymi oczami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *