iPhone 14 za 979 euro i pojawi się przed świętami | technologia

W tym artykule ComputerHoy może otrzymać prowizję od Twoich zakupów. więcej informacji.

Jeśli szukasz prezentu na Boże Narodzenie lub po prostu chcesz go dla siebie, mamy iPhone’a 14 w magazynie z niewielką zniżką.

Sama już to powiedziała manzanakisa: Te święta będą Niskie zasoby Z iPhone’a 14 I jego pochodne, ze względu na problemy z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i zamieszki w chińskich fabrykach. Jeśli planujesz zakup, to dobra okazja. z odrobiną stenografiaco jest rzeczą bardzo rzadką w produktach Apple.

Weź iPhone’a 14 z 128 GB pamięci Za jedyne 979 euro, sprzedawane i dostarczane bezpłatnie przez Media Markt. gdy 30 euro zniżkico nie jest złe dla iPhone’a.

Wśród nowości iPhone’a 14 Mamy połączenie satelitarne wysyłanie wiadomości pomocy nawet wtedy, gdy nie ma zasięgu, Wykrywanie wypadków wysyłanie automatycznych komunikatów o niebezpieczeństwie, Tryb kamery akcji nagrywać jak GoPro, najlepsze aparaty, i wiele więcej.

iPhone 14 o pojemności 128 GB za jedyne 979 euro

Wyjątkowo dumny O 21% większy 6,1-calowy ekran OLEDo jasności 1200 lumenów.

The iPhone’a 14 Zainstaluj procesor A15 bionicznyz 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. To potężny telefon komórkowy, który jest bardzo wygodny w użyciu i ma najlepszy ekosystem, jaki można znaleźć w tego typu urządzeniach. To coś, w czym Apple robi różnicę.

Niewiele telefonów komórkowych robi lepsze zdjęcia iPhone’a 14wyposażony Główny czujnik 12 MP A ultraszeroki kąt to także 12 megapikseli. Przedni aparat osiąga tę samą wartość, 12 megapikseli. Jest w stanie nagrywać wideo 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Najlepsze ładowarki do iPhone’a 14: szybkie ładowanie bezprzewodowe i nie tylko

Reszta technologii to najnowszy standard w każdym dziale: Łączność 5G, WiFi 6 MIMO 2×2 i Bluetooth 5.3. W standardzie posiada również ochronę przed zachlapaniem, wodą i kurzem IP68.

Na podstawie niezależnośćBez problemu wytrzyma cały dzień. Ma baterię 3279 mAh z ładowaniem 20 W, ładowaniem MagSafe 15 W i ładowaniem magnetycznym 7,5 W.

w naszej okolicy Recenzja iPhone’a 14 Podkreślamy design premium, doskonały ekran, świetny dźwięk i główny aparat.

Uzyskany iPhone’a 14 z 128 GB pamięci Za jedyne 979 euro, sprzedawane i dostarczane bezpłatnie przez Media Markt. gdy 30 euro zniżkico nie jest złe dla iPhone’a.

W tym artykule ComputerHoy otrzymuje prowizję od swoich partnerów stowarzyszonych za każdy zakup dokonany za pośrednictwem dołączonych przez nas linków do produktów, co w żaden sposób nie stanowi dla Ciebie dodatkowego kosztu. Jednak nasze rekomendacje są zawsze niezależne i obiektywne. Możesz sprawdzić naszą politykę partnerską tutaj.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.