iPhone 17 Pro zadebiutuje z pierwszym chipem Wi-Fi firmy Apple zapewniającym niesamowitą prędkość

iPhone 17 Pro zadebiutuje z pierwszym chipem Wi-Fi firmy Apple zapewniającym niesamowitą prędkość

I tak będzie bez przerwy, jeśli dziś rano będziemy rozmawiać z Państwem o projektowaniu iPhone’a 16, czyli telefonie komórkowym, który ma zostać zaprezentowany we wrześniu 2024 roku, tym razem mówimy o iPhonie 17 Pro, urządzeniu, które powinno zostać zaprezentowane rok później, we wrześniu 2025 roku, czyli za prawie dwa lata. Plotki na temat tych telefonów nie obejmują terminów ani modeli, a teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące łączności Wi-Fi tych telefonów, a konkretnie modelu, który zostanie wypuszczony za dwa lata, a do tego czasu nie wiemy, ale dziś możemy uznać, że będą osiągać niesamowite prędkości.

Większa prędkość, ale za późno?

Jednak ponownie iPhone’y będą miały najlepsze specyfikacje Zrobią to później niż ich konkurenci z Androidem, co udało nam się teraz sprawdzić. Bo według tych informacji Wifi 7 zostanie wydane w 2025 roku, podczas gdy w tym roku widzieliśmy już kilka najwyższej półki z Androidem integrującym ten standard komunikacji bezprzewodowej. Nie tylko o tym mówimy, będzie to kamień milowy dla tych z Cupertino, ponieważ będzie to pierwszy telefon komórkowy tej marki, który będzie miał chip Wi-Fi samego Apple’a z taką prędkością.

Analitykiem był Jeff PoeJest znany ze swojej zawsze dokładnej wiedzy na temat łańcucha dostaw Apple ze swojej lokalizacji w Hongkongu, która ujawniła szczegóły tego rozwoju przez Apple. zwłaszcza Pierwszy chip Wi-Fi zostanie wydany w 2025 roku w iPhonie 17 Pronatomiast technologia ta pojawi się w przyszłym roku w czterech modelach iPhone’a 18. To niewątpliwie postawiłoby Broadcom, firmę odpowiedzialną za chipsety komunikacyjne Wi-Fi dla obecnych iPhone’ów, w kłopoty.

Teraz ten chip Apple nie będzie odpowiedzialny za udostępnienie Wi-Fi 7 w iPhonie, bo dopiero w przyszłym roku, we wrześniu, iPhone 16 Pro zadebiutuje w swoich modelach tą nową technologią łączności. Zatem mimo że nie będziemy musieli czekać dwóch lat, aby uzyskać taką prędkość Wi-Fi w telefonach Apple, na pewno to zrobimy. Nadal będzie wyraźnie pozostawać w tyle za konkurentamiponieważ zintegrują go w odstępie ponad roku lub prawie dwóch lat, do czego niestety jesteśmy przyzwyczajeni w przypadku Apple.

Dzięki tej nowej technologii iPhone Będą mogły łączyć się z sieciami 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHzA także w pewnym momencie. Co ważniejsze, gdyby nasz router również był zgodny z tymi standardami, co dziś jest naprawdę trudne, nasz telefon byłby w stanie osiągnąć prędkość pobierania do 40 Gbps, choć wymagałoby to również zwiększenia prędkości naszego światłowodu. To jest zadziwiająco wysokie.

Zatem Wi-Fi 7 w następnym iPhonie będziemy mieli w dwóch etapach, jeden z chipem Broadcom, a potem pierwszy z Apple. Coś, co by to oznaczało Nowy iPhone Będą mogły poruszać się z prędkością nawet czterokrotnie większą niż ich poprzednicy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *