Irytujące, równoległe fakty dotyczące Medium nie będą dostępne wyłącznie na Xboksie i pojawią się na PS5 we wrześniu

Horror to jeden z gatunków, który bez wątpienia kochamy najbardziej i jako eksperci w tej dziedzinie, Zespół Bloobera W ostatnich latach dał nam świetne gry. epicki warstwy strachu s Majster To dobry przykład na to, że nasze nerwy nie są ze stali.

jego najnowsza praca, średniWydany w styczniu tego roku wyłącznie na Xbox Series X/S i PC, a także Xbox Game Pass. Teraz zespół ogłosił, że wyłączność się skończyła i tytuł the Wyląduje na PS5 3 września.

Teraz gracze na konsoli nowej generacji Sony również będą mieli okazję zagrać w tę chwytającą za serce przygodę. Będziemy kontrolować Medium musi rozwiązać mroczny sekret W środku opuszczonego kompleksu turystycznego.

Jednym z najbardziej uderzających aspektów tytułu jest to, że będziemy musieli grać między nimi Dwa fakty na raz, ponieważ jedna z naszych wersji nie będzie w stanie dotrzeć do obszaru, którego chce druga i odwrotnie. Będą niebezpieczeństwa zza grobu, za pomocą których będziemy mogli się bronić siłą psychologiczną.

Świat powstał z inspiracji obrazami Zdzisława Beksińskiego, polskiego malarza surrealisty. Ze swojej strony ścieżka dźwiękowa była współautorem Arkadiusz Reikowski i Akira Yamaokalegendarny kompozytor, ciche wzgórze.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *