Integrated Systems Europe (ISE) prezentuje swój najbardziej kompleksowy program konferencji i kursów w swojej dwudziestoletniej historii, od 30 stycznia do 2 lutego w Barcelonie.
Ta kompleksowa seria, koordynowana we współpracy pomiędzy AVIXA, CEDIA i ISE, jest prowadzona przez ponad 190 ekspertów branżowych z sektorów rynku pionowego i zapewnia transformacyjne doświadczenie, wyposażając uczestników w wiedzę branżową i spostrzeżenia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w nadchodzącym roku.
W ciągu czterech dni ISE odbędzie się program konferencji i sesji, których program umożliwi uczestnikom doskonalenie umiejętności, nawiązywanie cennych kontaktów i interakcję z pionierami zmieniającymi światowy przemysł audiowizualny.
Program konferencji
Konferencja dotycząca inteligentnego budynku: Zrozumienie zwrotu z inwestycji w inteligentniejszy budynek
wtorek, 30 stycznia | 10:30 – 16:30 – Miejsce: CC5.1
Ta całodniowa konferencja, której przewodniczy Bob Snyder, redaktor naczelny Channel Media Europe, obejmie różnorodne studia przypadków dotyczących inteligentnych budynków oraz prezentacje liderów najnowszych technologii i rozwiązań do wnętrz inteligentnych budynków, inteligentnych domów i inteligentnych domy. Biura. .
Bob Snyder komentuje: „Każdy integrator pracujący w środowisku zbudowanym powinien dołączyć do nas na konferencji Smart Buildings na targach ISE 2024. Jesteśmy w czołówce środowiska zbudowanego i spotkasz kilku czołowych liderów w branży. Na przykład: będziesz cieszyć się dyskusją panelową na temat zwrotu z inwestycji w budynki Smart Spaces prowadzoną przez Matthew Marsona, dyrektora zarządzającego EMEA Consulting w JLL Technologies, i usłyszysz o możliwościach dla kluczowych integratorów systemów z istniejących firm AV. Nie mogę się doczekać, aż Dan Droogman, dyrektor generalny Smart Spaces, podzieli się swoimi „10 lepszymi inteligentnymi budynkami, jakie znam”.
Szczyt w pokojach kontrolnych: zabezpieczanie przyszłości
wtorek, 30 stycznia | 10:30 – 14:30 | Lokalizacja: CC5.2
Specjaliści branżowi, dostawcy i eksperci branżowi dołączą do przewodniczącego konferencji Chrisa Dreyfusa Gibsona, aby zbadać strategie ochrony infrastruktury i operacji sterowni oraz tworzenia zróżnicowanej i efektywnej siły roboczej.
Chris Dreyfus Gibson komentuje: „Technologia sterowni stale ewoluuje. Wraz z coraz większym wykorzystaniem automatyzacji, rosnącym ekosystemem systemów i wczesnym zainteresowaniem sztuczną inteligencją istnieje potrzeba ochrony sterowni o znaczeniu krytycznym przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa. Zmiany w technologia oznacza także zmianę zestawu umiejętności wymaganych w operacjach w sterowni i w szerszym łańcuchu dostaw. Bardzo się cieszę, że szczyt w sterowni w 2024 r. będzie okazją do zgłębienia tych dwóch ważnych tematów: cyberbezpieczeństwa i talentów. Dołączymy do nas przez ekspertów branżowych, którzy podzielą się swoimi studiami przypadków i doświadczeniami. „To będzie najbardziej interaktywny szczyt. Publiczność stanowi duży panel ekspertów”.
Konferencja dotycząca technologii inteligentnego domu
wtorek, 30 stycznia – piątek, 2 lutego | 10:30 – 16:30 – Miejsce: stoisko CC1
CEDIA oferuje w ramach swojej konferencji około 60 godzin sesji szkoleniowych obejmujących takie obszary tematyczne, jak instalacja, projektowanie artystyczne, doskonałość biznesowa i przyszłe trendy; Wszystko przez pryzmat integracji technologii domowej.
Darryl Friedman, dyrektor generalny i globalny prezes CEDIA, skomentował: „Jesteśmy podekscytowani możliwością ponownego zorganizowania konferencji CEDIA Smart Home Technology Conference na ISE. Konferencja ta będzie poświęcona kilku obszarom tematycznym badającym integrację technologii domowej. Sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo będą kluczowe tematy czteroletnich programów Pewnego dnia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w szerokiej gamie warsztatów prowadzonych przez ekspertów i codziennych sesjach.Zachęcam Cię do pełnego poznania różnorodnych możliwości oferowanych przez CEDIA, aby Twoja wizyta była bogatą i znaczące doświadczenie.
Szczyt Europy i Ameryki Łacińskiej AV
Wtorek, 30 stycznia – środa, 31 stycznia
Szczytowi Innowacyjnemu AV dla Europy i Ameryki Łacińskiej, przy wsparciu rządu Katalonii, ACCIO-Cataluña ds. handlu i inwestycji oraz Rady Miejskiej Barcelony, przewodniczy Mateo Hernández, dyrektor generalny ds. turystyki w Barcelonie. Szczyt gromadzi przedstawicieli rządów, liderów myśli i gigantów branżowych, aby promować zrozumienie, wzmacniać połączenia i napędzać innowacje na wszystkich kontynentach.
„Dołącz do nas, gdy wyruszamy w tę niezwykłą podróż, która przesuwa granice, ukazuje potencjał innowacyjnej współpracy i wyznacza nowe standardy innowacji audiowizualnych i cyfrowych” – komentuje Mateo Hernandez.
Szczyt Digital Signage: Beyond Pixels – kompleksowy przegląd rozwiązań Digital Signage
środa, 31 stycznia | 10:30 – 14:30 | Lokalizacja: CC5.1
Szczyt, któremu przewodniczy Florian Rotberg z invidis Consulting, zbada scenariusze wykorzystania wyświetlaczy, diod LED i projektorów reagujących na lokalizację z efektami opartymi na bezpośrednich przestrzeniach fizycznych i publiczności.
Florian Rotberg, przewodniczący konferencji i dyrektor generalny invidis Consulting, skomentował: „Główne tematy, które omówimy podczas DSS na ISE 2024, to przełomowy rozwój GenAI, bezpieczeństwo IT oraz rosnące znaczenie zrównoważonego rozwoju i oprogramowania w branży Digital Signage”.
Szczyt dotyczący produkcji i dystrybucji treści: Marki: Nowi nadawcy
środa, 31 stycznia | 10:30 – 17:00 | Lokalizacja: CC5.2
Szczyt, któremu przewodniczy Kiran Doran, odbędzie się już drugi rok i będzie dotyczył strategii i technologii stojących za tworzeniem, zarządzaniem i dystrybucją treści wideo do celów promocyjnych i informacyjnych.
Kieran Doran, przewodniczący konferencji i dyrektor generalny Deep Blue Sapphire Limited, komentuje: „Z technologicznego punktu widzenia żyjemy w epoce konwergencji, nie ma „strumieni”, są tylko oczy (i pieniądze), a pieniądze się przemieszczają. oczy się poruszają. Nowa generacja AV Broadcaster bezpośrednio z milionami konsumentów i nabywców, których nie ogranicza już położenie geograficzne czy technologia, a jedynie wyobraźnia. „Zbadamy, jak teraz połączyć kreatywność z nowymi technologiami, aby zaoferować nowe sposoby nie tylko tworzyć i dystrybuować materiały wśród konsumentów, ale także angażować ich i interesować.”
Szczyt dotyczący inteligentnego miejsca pracy: stawienie czoła nowym wyzwaniom
środa, 31 stycznia – czwartek, 1 lutego | 15:30 – 18:00 | Lokalizacja: CC5.1
Przewodniczący konferencji i były dyrektor operacyjny Google Gary Kane wraz z gośćmi omówią szereg pojawiających się wyzwań, w tym cyberbezpieczeństwo, wykorzystanie i etykę sztucznej inteligencji, projektowanie zorientowane na cel, projektowanie uniwersalne i porównawczą ocenę środowiska.
Gary Kane komentuje: „Przyjrzymy się szeregowi pojawiających się wyzwań w zakresie projektowania pojazdów autonomicznych i zarządzania nimi w budynkach i na kampusach, w tym cyberbezpieczeństwa, wykorzystania i etyki sztucznej inteligencji, projektowania zorientowanego na cel, projektowania włączającego i standardów środowiskowych. naszym zadaniem będzie pomóc Ci zrozumieć, gdzie na tym skupiasz swoją uwagę i upewnij się, że wiesz, jakie pierwsze kroki należy podjąć. Nasi goście już dostarczają rozwiązania, więc powinien to być świetny zestaw sesji dla producentów, użytkowników końcowych i integratorów systemów.
Szczyt technologii edukacyjnych: Edukacja ludzi w cyfrowym świecie
czwartek 1 lutego | 10:30 – 14:30 | Lokalizacja: CC5.1
Szczyt, pod przewodnictwem przewodniczącej i konsultantki konferencji, 1EdTech i EUNIS, Jill Ferrell, zajmie się kwestiami „jak” i „dlaczego”, oferując wgląd w przyszłość krytycznego wykorzystania technologii w doświadczeniach edukacyjnych.
„W zeszłym roku zaobserwowaliśmy eksplozję nowych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, a także znanych narzędzi opartych na zastosowaniu danych i uczeniu maszynowym” – komentuje Gil Ferrell. „Na szczycie zgromadzą się eksperci, którzy potrafią spojrzeć poza szum rynkowy i strach przed nieznanym, aby realistycznie spojrzeć na to, w jaki sposób najnowsze innowacyjne technologie mogą pomóc w usprawnieniu uczenia się.
Live Events Summit: Nowe rozwiązania dla nowych wyzwań
czwartek 1 lutego | 10:30 – 14:30 | Lokalizacja: CC5.2
Prezes i wydawca TPi Stew Hume wraz z czołowymi ekspertami, takimi jak zespół Celestial, skupią się na wyzwaniach i ocenie nowych rozwiązań dla branży wydarzeń na żywo.
„Celem jest sprawdzenie, w jaki sposób nowe technologie mogą pomóc w zmianie produkcji w przyszłości” – komentuje Stew Hume. „Jesteśmy podekscytowani możliwością zaproszenia zespołu Celestial i jako jeden z pionierów dużych pokazów dronów na świeżym powietrzu, zespół przyjrzy się, jak to rozwiązanie można zastosować podczas niektórych ważnych wydarzeń na żywo, w tym Konkursu Piosenki Eurowizji i tegorocznego koncertu Secret Garden „Będą dwa odcinki mówiące o niektórych kluczowych wydarzeniach w świecie wideo i audio oraz o tym, jak zaczynamy dostrzegać pewne ważne konsekwencje innowacji technologicznych, które miały miejsce podczas pandemii.”
Warsztaty zrównoważonego rozwoju
piątek, 2 lutego | 10:30 – 14:30 | Lokalizacja: C1.1
Nowość na rok 2024, CEDIA oferuje ekskluzywną sesję konferencyjną poświęconą rozwiązywaniu globalnych problemów związanych ze zmianami klimatycznymi, utratą przyrody i odpornością społeczną w naszej branży. Zagłębia się w złożoność bycia częścią problemu i częścią rozwiązania.
Simon Brown, prezenter i prezes zarządu, skomentował: „Wspaniale jest być na 20. rocznicy ISE i współpracować z tamtejszymi firmami nad, moim zdaniem, największą szansą, która ukształtuje następne 20 lat. wyzwania i możliwości związane ze zrównoważonym rozwojem biznesu i innowacjami oraz sposoby ich osiągnięcia.” Zarobki podczas rozwiązywania niektórych problemów świata, a nie ich powodowania. Styl warsztatów będzie interaktywny, będziesz pracować z kolegami z branży, uczyć się na przykładach i staniesz przed wyzwaniem rozważenia możliwości dla Twojej firmy.
Kup bilety
W przypadku konferencji płatnych bilety można kupić pojedynczo lub jako karnet na całą konferencję, zapewniający dostęp do wszystkich konferencji (z wyjątkiem Sustainability Workshop i AV Summit w Europie i Ameryce Łacińskiej). Istnieje możliwość zakupu biletu na wszystkie konferencje Tutaj.
Konferencja Technologii Inteligentnego Domu CEDIA jest również dostępna w ramach całego biletu na konferencję, ale uczestnicy również mogą wybierać Przepustka Cydiiaby uzyskać dostęp do wszystkich sesji CEDIA, które można również zakupić indywidualnie.
Bezpłatne sesje
Oprócz wspomnianego powyżej programu konferencji i płatnych sesji, ISE z dumą oferuje więcej bezpłatnych sesji prowadzonych przez cenionych partnerów, takich jak AFIAL, Catalan AV Cluster i Impulsa Talentum Foundation, aby zapewnić jeszcze więcej możliwości uczenia się na tegorocznej wystawie.
Hiszpańskie rozmowy technologiczne
wtorek, 30 stycznia – czwartek, 1 lutego | 11:00 – 14:30 | Miejsce: Hala 4, Teatr ISE
Szereg ekspertów branżowych przeprowadzi serię bezpłatnych sesji, w tym panel AV w Katalonii, wszystkie w języku hiszpańskim.
Rozmowy o technologii
wtorek, 30 stycznia – czwartek, 1 lutego | 11:00 – 14:30 | Miejsce: Hala 4, Teatr ISE
Bezpłatne wykłady Technical English Talks zapewniają odwiedzającym wyjątkową okazję do wysłuchania wypowiedzi zróżnicowanej grupy kuratorów, którzy omówią trendy w branży statków kosmicznych, zakres innowacyjnych technologii i innowacji, a także rozwój najlepszych praktyk biznesowych.
Wkrótce więcej informacji na temat Szczytu AVL organizowanego przez AFIAL oraz Szczytu Talentów Audiowizualnych organizowanego przez Fundación Impulsa Talentum.
„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji.”