Ismailis Velasquez pojechał do Polski na Miss Supranational w najbliższą niedzielę

Panna Supernarodowa Wenezuela. Ismailis Velasquez pojedzie do Polski w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, w poszukiwaniu kolejnej międzynarodowej korony na turniej w 2022 roku.

Tradycyjnie przed odlotem zrobił tradycyjną sesję zdjęciową z międzynarodowego lotniska im. Simona Bolivara w Mycetia, gdzie widziano go z wenezuelską flagą Velasquez.

„Za kilka minut nasza królowa Ismailis Velasquez odleci do Polski na Miss Supranational 2022” – napisała organizacja Miss Supranational Venezuelan na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

„Zapraszamy do skupienia się na naszych sieciach społecznościowych i śledzenia udziału naszego przedstawiciela” – podkreślili w poście. W innym wydaniu organizacja udostępniła wideo pokazujące zdolności Ismailisa podczas marszu.

Wcześniej, w poście w tej samej sieci społecznościowej, 22-letnia Guerrero opowiedziała o swoich odczuciach związanych z tym nowym wyzwaniem. „Zaledwie kilka godzin przed wyjazdem do Polski… narastają powierzchowne emocje i chęć wywyższenia nazwy mojego kraju. Będziemy krzyczeć na Wenezuelę” – powiedziała modelka, która również posiada tytuł Miss. Mezoameryka 2021.

Jak zapewne pamiętacie, gala trzynastej edycji ww. konkursu odbędzie się 15 lipca z Amfiteatru Strelecky Park w Novi Sox. Spektakl można oglądać na żywo na konkursowym kanale YouTube.

Warto zauważyć, że kilka dni temu, podczas sesji pytań i odpowiedzi ze swoimi obserwatorami na Instagramie, Ismailis Velasquez przyznał, że bliskość meczu wprawiła go w zdenerwowanie.

„Nieważne ile konkursów, nieważne ile doświadczenia w konkursie piękności, myślę, że zawsze będą nerwy, ale to fajne uczucie i pokazuje, że robisz to, co chcesz, ponieważ uczysz się czerpać z tego radość. ” powiedział.

Z informacjami od Chévere

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.