Istopal otwiera spółkę zależną w Polsce

Istopal otwiera spółkę zależną w Polsce

Istobal w dalszym ciągu wzmacnia swoją globalną obecność poprzez utworzenie nowej spółki zależnej w Polsce, dwunastej pozycji w globalnej grupie. Otwarcie nowego biura handlowego jest odpowiedzią na lokalne zapotrzebowanie rynku, co wymaga bardziej bezpośredniego skupienia się na lokalnej strategii grupy.

Trzonem działalności Istopolu w Polsce będzie strategiczna siedziba spółki w Poznaniu, gdzie znajdować się będą biura handlowe oraz pełna infrastruktura. Obejmuje sieć techników wyposażonych w samochody dostawcze, strategicznie rozproszonych po całym kraju, których celem jest zapewnienie szybkiej, spersonalizowanej obsługi, odpowiadającej unikalnym potrzebom lokalnego rynku myjni samochodowych. Spółka zależna utrzymuje stałe zapasy części zamiennych, aby zagwarantować szybką obsługę swoich klientów w regionie.

Marcel Smakara, doświadczony profesjonalista z dużym doświadczeniem w takich firmach jak Istopal i BKF, został mianowany Dyrektorem Generalnym spółki zależnej. „Jestem bardzo podekscytowany tym wyzwaniem. Uważam, że naszym najlepszym sposobem działania jest spełnianie wymagań naszych klientów przy niezachwianym dążeniu do doskonałości, przy jednoczesnym wzmacnianiu naszej pozycji w regionie o ogromnym potencjale” – Szmagara powiedział o swojej nominacji.

Spółka będzie oferować swoje produkty i usługi klientom profesjonalnym oraz koncernom naftowym w Polsce, uwzględniając najnowsze rozwiązania dostarczone w ostatnich miesiącach. Wyposażenie planowane na rynek polski obejmuje nowe wywrotki z gamy M’WASH, myjnię tunelową ISTOBAL T’WASH30, rozwiązania wyposażenia pojazdów użytkowych, myjki ciśnieniowe oraz rozwiązania do uzdatniania wody.

Po zainstalowaniu w kraju ponad 1000 urządzeń w ciągu ostatnich 30 lat od rozpoczęcia działalności na polskim rynku, firma spodziewa się znaczącego wzrostu wolumenu swojej działalności, który w nadchodzących latach będzie dwucyfrowy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *