Izraelski minister spraw zagranicznych z wizytą w Wielkiej Brytanii i Polsce

Izraelski minister spraw zagranicznych Eli Cohen odwiedzi w tym tygodniu Wielką Brytanię i Polskę Czasy Izraela.

Wysoki dyplomata z Izrael Wyjazd w poniedziałek LondynTam spotka się ze swoim brytyjskim odpowiednikiem, Jamesa Cleverleya.

Ministerstwo poinformowało, że obaj podpiszą plan pogłębienia współpracy w zakresie zdrowia i technologii w ciągu następnej dekady.

On Zjednoczone Królestwo Opuszczony Unia Europejska w styczniu 2020 r. i wymienia własny niezależny program nauczania polityki zagranicznej. Londyn I Jerozolima Później negocjowana jest umowa o wolnym handlu brexitu.

Cohena I Mądrze Omówią też, jak temu zapobiegać Iranu Sięgnij po broń nuklearną, powiedział Izrael.

Liderzy społeczności fintech Izrael Również zawarte Cohena Aby poprawić stosunki handlowe między krajami. Cohena Spotka się też z liderami partii społeczność żydowska.

Sekretarz generalny Benzoes Netanjahu podlecieć Londyn W ramach czwartkowej wizyty weekendowej odbędzie się spotkanie z premierem Wielkiej Brytanii Ryszi Sunak.

Po wycieczce do Londynu, Cohena podlecieć Polska Podpisać z polskim ministrem spraw zagranicznych, Zbigniewa rauPorozumienie o zakończeniu sporów dotyczących treści i kodu bezpieczeństwa wycieczek inspekcyjnych Holokaust Dla uczniów Izraelczycy Wewnątrz Polska.

Kraje od lat są uwikłane w konflikt dotyczący podróży. MSZ wcześniej informowało, że polski rząd próbuje kontrolować program kursów Holokaust Czego się uczy Dzieci Izraelczycy.

Powielanie jest dozwolone z następującym odniesieniem: ©Jewish Link

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *