Jabra Elite 4 Active, tania alternatywa dla AirPods dla sportów za pół ceny

Jabra, firma specjalizująca się w: wysokiej jakości słuchawki sportowe, Nowe wydanie 3 stycznia, Elitarna 4 Aktywna. Skorzystali z nadchodzącej uroczystości WPG 2022 (5-7 stycznia), największe targi technologiczne w Stanach Zjednoczonych, aby ogłosić ten model, który niewątpliwie jest Alternatywa dla Airpodów. Ale jest duża różnica w kosztach: cena uruchomienia 120 euro, Około połowa kosztów Apple.

Elite 4 Active to słuchawki przeznaczone do aktywnego życia. I tak pozostają zawsze na miejscu kiedy my robimy Wszelkiego rodzaju ćwiczenia lub treningi. Są produkowane z bezpiecznym dopasowaniem i ergonomiczną konstrukcją bez skrzydeł, dzięki czemu są wygodniejsze niż inne podobne modele i nie zakłócają zwykłych ruchów, które wykonujemy podczas ćwiczeń. były dostępne w Granatowy, miętowy i czarny.

Jak mogłoby być inaczej? Odporność na wodę i pot (Posiadają stopień ochrony IP57), co pozwala na uprawianie sportów na świeżym powietrzu podczas słuchania muzyki nawet podczas deszczu. Jest to taka sama ocena jak topowy model Elite 7 Active (180 euro). Ponadto podstawowe modele Elite 3 to (99 euro). Wszystkie mają niższą cenę niż te Airpods Pro za 279 euro w Apple Store, chociaż możemy to znaleźć przez 220 euro w innych „e-commerce”, takich jak Amazon.

Pod względem autonomii Elite 4 Active ma Siedem godzin użytkowania. Ponadto etui ładujące, pozwolić ci być Kolejne 28 godzin. Mówimy o powiązanych urządzeniach Szybkie ładowanie: w zaledwie 10 minut Mają baterię Na godzinę. I mogą być używane niezależnie do słuchania muzyki lub wykonywania połączeń podczas ładowania drugiego. Jeśli porównamy je z Airpody Pro, To ma baterię na 4,5 godziny użytkowania A co za suma 24 godziny z puszką.

Z aktywną redukcją szumów… czy nie

Jabra Elite 4 Aktywny

Jabra Elite 4 Aktywny
Jabra

Podobnie jak AirPods, Jabra Elite 4, który Można go kupić w Internecie Firma ma dźwięk przestrzenny z aktywną redukcją szumów (ANC), który Blokuje dźwięki z zewnątrz Aby móc cieszyć się całą jakością muzyki. Więc możemy izolujemy się podczas ćwiczeń Na siłowni lub rozłącz się podczas biegania lub chodzenia. Albo nawet awansować. Stężenie w trakcie studiów lub wykonać zadanie.

Ale dodatkowo mają plik Modo HearThrough, Zaprojektowany na czasy, kiedy jest to konieczne Słuchaj odgłosów z zewnątrz. Na przykład, aby jeździć rowerem po szosie, „przebiegnij” przez skrzyżowanie o dużym natężeniu ruchu lub jeśli przestaniemy z kimś rozmawiać. Wystarczy dotknąć przycisku Wbudowane mikrofony wychwytują otaczające Cię dźwięki i przesyłają je przez słuchawki, nawet podczas odtwarzania muzyki.

A jeśli spojrzysz na mikrofony, w sumie cztery zintegrowane Aby zapewnić jakość i przejrzystość, które pozwalają nam być doskonale słyszanym. Nawet podczas uprawiania sportu, bo mają plik Specjalna siateczka chroni przed wiatrem i hałasem.

Kompatybilność i łączność

Aby uzyskać najlepszą wydajność słuchawek, bardzo ekscytujące jest pobranie aplikacji Dźwięk Jabra +. Dzięki niemu możemy dostosować dźwięk za pomocą korektora. Dzięki technologii szybkie parowanie google Natychmiast sparuj słuchawki z urządzeniem z systemem Android. Jest nawet w stanie to zrobić z dwoma jednocześnie, na przykład „smartfonem” i laptopem. oni też Kompatybilny z iPhone’em iOS.

Ponadto umożliwia odtwarzanie muzyki z spotify Jednym kliknięciem zestawu słuchawkowego i bez konieczności wyszukiwania „smartfonu”. Ona też ma Zintegrowana Alexa, Pozwala odtwarzać muzykę i sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi, a także otrzymywać informacje, wiadomości czy prognozę pogody za pomocą głosu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *