Jaime Mongoya zmienia swojego przeciwnika. Zmierzy się z Polką Camille Zermita

Meksyk /

Po odwołaniu meksykańskiej walki bokserskiej Jaime Mongoya (24 lata) wcześniej Massej SolikiTeraz Tijuana będzie musiała się z tym zmierzyć Kamel Zermita 19 czerwca następny w Centrum Don Haskins Z El Paso w Teksasie.

Mongoja Powróci na ring po raz pierwszy od października 2020 roku, kiedy to został pokonany przez niesamowity techniczny nokaut Toriano Johnson; W tej bitwie Azteków Warga jest całkowicie wysunięta Amerykanin, zmuszając pozew do wstrzymania.

Jeden z Tijuany jest dumny z niepokonanej marki 36 Wiktoria, 29 poprzez chloroform i jest nośnikiem pasa transkontynentalnego dla średniej wagiوزن Światowa Organizacja Bokserska.

dla tej części, Szeremet Pochodził z utraty niepokonanego rekordu w starciu z kazachskim weteranem Giennadij Gołowkin; Ma na swoim koncie 21 zwycięstw i jedną porażkę.

konfrontacja między Jaime Mongoya s GGGPromotorzy nie byli jednak w stanie sfinalizować transakcji.

„Di Munguía z Golovkin to jest Walka, którą naprawdę lubięSzukamy tego, ale jeśli nic się nie pojawi, będziemy walczyć w kwietniu. Nie będziemy czekać, aż powiedząFernando Beltran powiedział ESPN kilka tygodni temu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *