Jaime Mongoya zmienia swojego przeciwnika. Zmierzy się z Polką Camille Zermita

Meksyk /

Po odwołaniu meksykańskiej walki bokserskiej Jaime Mongoya (24 lata) wcześniej Massej SolikiTeraz Tijuana będzie musiała się z tym zmierzyć Kamel Zermita 19 czerwca następny w Centrum Don Haskins Z El Paso w Teksasie.

Mongoja Powróci na ring po raz pierwszy od października 2020 roku, kiedy to został pokonany przez niesamowity techniczny nokaut Toriano Johnson; W tej bitwie Azteków Warga jest całkowicie wysunięta Amerykanin, zmuszając pozew do wstrzymania.

Jeden z Tijuany jest dumny z niepokonanej marki 36 Wiktoria, 29 poprzez chloroform i jest nośnikiem pasa transkontynentalnego dla średniej wagiوزن Światowa Organizacja Bokserska.

dla tej części, Szeremet Pochodził z utraty niepokonanego rekordu w starciu z kazachskim weteranem Giennadij Gołowkin; Ma na swoim koncie 21 zwycięstw i jedną porażkę.

konfrontacja między Jaime Mongoya s GGGPromotorzy nie byli jednak w stanie sfinalizować transakcji.

„Di Munguía z Golovkin to jest Walka, którą naprawdę lubięSzukamy tego, ale jeśli nic się nie pojawi, będziemy walczyć w kwietniu. Nie będziemy czekać, aż powiedząFernando Beltran powiedział ESPN kilka tygodni temu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *