Jak długo trwa God of War Ragnarok? Zobaczenie wszystkiego może zająć do 70 godzin

Oszacowali, że czas trwania Bóg wojny Ragnarok Do 70 godzin na obejrzenie całej zawartości gry, nowa przygoda Kratos s Atreus po, po Bóg wojny Może trwać bardzo długo.

Następna bitwa znana jako duch Sparty Z łatwością przetrwa ponad 50 godzin, ponieważ zbierzemy wszystko, co ma do zaoferowania nowa podróż North Journey.

W rzeczywistości God of War Ragnarok Czas trwania Zostało to ujawnione przez wybitnego wtajemniczonego. Chociaż ta osoba podzieliła już kwotę, którą w historii wydamy na Kolejna gra Santa Monica Studio.

wideo

God of War Ragnarök – zwiastun premierowy na PS5 i PS4

Najwyraźniej z tych czterdziestu godzin, które powiedział wtajemniczony, Historia God of War Ragnarok Można ją zobaczyć w 20 z nich 3 i pół scen filmowych.

Jednak zgodnie z oficjalną wypowiedzią brokera IGN w jego podkaście, kolejna podróż dla Kratos z Atreusem Odkrycie całej zawartości zajmie ponad 50 godzin i do 70 godzin.

Obejmuje to łamigłówki, wyzwania, walkę… Krótko mówiąc, wszystko, co ma do zaoferowania gra. „W pozbawionym spoilerów czacie IGN ujawnił, że gra w pierwszą grę może zająć ponad 50 godzin.”.

Zeus nie ma nic przeciwko Thorowi na PS4 i PS5 w Full HD

Co więcej, jest to kontynuowane i brzmi: „Jeden z redaktorów IGN przepracował około 70 godzin i ukończył go w 100%. To znacznie powyżej 100% jego poprzednika w 2018 roku.

Wygląda na to, że w sequelu jest więcej drugorzędnych treści lub mapa świata jest większa”, co ma sens, ponieważ obszary do zbadania zwiększą się wówczas.

Chociaż różni się to dla każdej osoby, według Howlongtobeat, historia God of War na PS4 s komputer Trwa 20 godzin historii, z 32 i pół godziny na dodatki i do 51 godzin, jeśli chcesz to wszystko ukończyć.

A wszystko to bez polegania na Tryb obrazu dla dostępu po uruchomieniu s Wszyscy wrogowie, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w skandynawskiej części.

Uzyskaj do 6 miesięcy PS Plus za darmo z Liberbank

Liberbank oferuje konto internetowe bez prowizji, w którym możesz otrzymać do sześciu miesięcy PS Plus Essential za darmo, jeśli wydasz pierwsze 20 euro.

Udział

Podczas gdy PS5 to jedna z konsol Sony, której sprzedaż zajęła najdłużej 2 miliony, gra sony santa monica Między pokoleniami i w górę PS4 i PS5.

Nie pozwól, by to, co mówią, cię rozczarowało O wersji w 4Studio projektantów gier potwierdziło to Powiedział, że wersja nie ogranicza rozwoju gry.

Poza tym God of War Ragnarok skupia się na opanowaniu tego, co można było zobaczyć w God of Waro czym mówił kierownik Porównania z Corym Barlogiem; Chociaż w tym sequelu Wszystko będzie bardziej brutalne.

Ten sam Reakcja Barloga na przecieki po, po Poznaj ich style graficzneCzy jesteś gotowy na Ragnarok, który zapewni nam ta kontynuacja?

Co o tym sądzisz Szacowany czas trwania God of War Ragnarok wynosi do 70 godzin, aby obejrzeć całą zawartość gry?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *