Jak dotąd najczęściej oglądane mecze Mistrzostw Świata to Francja – Polska: FIFA ujawnia liczby

Jak dotąd najczęściej oglądane mecze Mistrzostw Świata to Francja – Polska: FIFA ujawnia liczby

1/8 finału między Francją a Polską Jest to obecnie najpopularniejsza gra Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, Według danych zebranych z platform cyfrowych FIFA.

Z analizy oficjalnych nazw meczu wynika, że ​​mecz odbył się w czwartą niedzielę na stadionie Al-Thumama, a w nim Kyliana Mbappe To był imponujący występ, generujący 1,95 miliona reakcji.

Drugi mecz odbył się pomiędzy Polską a Argentyną Ostatni dzień fazy grupowej odbył się w środę 30 listopada na stadionie 974, w którym drużyna Albiceleste rozegrała przepustkę do drugiej rundy. Miał 1,87 miliona reakcji.

Podium zamyka Kostaryka-Niemcy, również od trzeciego dnia pierwszego etapu, który odbędzie się na Stade A Bayt w czwartek, 1 grudnia, z 1,49 miliona reakcji na eliminację „Wału”.

FIFA pamięta, poza samymi meczami, o monitorowaniu „topów”. Trybuny dzięki japońskim kibicom sprzątają stadion, szatnie sprzątają po zwycięstwie nad NiemcamiFrancuzka Stephanie Frappart została pierwszą kobietą, która poprowadziła mecz w Pucharze Świata Mężczyzn, a Jung Kook wystąpił podczas ceremonii otwarcia 20 stycznia na stadionie Al Bayt w Al Khor.

Od fazy grupowej do 1/8 finału na FIFA.com, FIFA+ i innych aplikacjach organizacji było 156 milionów fanów. Codziennie korzysta z niego 22 miliony użytkowników, czyli o 22% więcej niż w Rosji w 2018 roku.

Ponad cztery miliony subskrypcji FIFA+ miało miejsce podczas Mistrzostw Świata, co stanowi 15 milionów zarejestrowanych użytkowników od czasu jej uruchomienia w kwietniu; 135 milionów to globalna liczba obserwujących na platformach społecznościowych; Konto FIFA+ poświęcone mistrzostwom świata na TikToku uzyskało ponad 50 milionów wyświetleń Od meczu otwarcia, z 5,4 milionami nowych obserwujących w listopadzie; „The Playground Experience”, film pokazujący, jak działa narzędzie rzeczywistości rozszerzonej, obejrzano ponad 150 milionów razy; Subskrybuje prawie dwa miliony osób Grali Fantasy przez fazę grupową i 1/8 finału.

Możesz być zainteresowany:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *