Jak edytować wideo w zwolnionym tempie na telefonie Samsung

Jak edytować wideo w zwolnionym tempie na telefonie Samsung

Aparaty do telefonów komórkowych są wyższej jakości i są coraz częściej uzupełniane. Oprócz robienia zdjęć lub nagrywania wideo, umożliwiają szereg opcji, takich jak nagrywanie w przyspieszonym lub zwolnionym tempie wśród innych funkcji. Dalej, mówimy ci Jak edytować nagrania w zwolnionym tempie z telefonu Samsung.

Edytuj nagrania w zwolnionym tempie z telefonu Samsung

Dla miłośników wideo, którzy chcą uwiecznić każdy ważny moment w swoim życiu, najważniejsze przy wyborze telefonu komórkowego jest to, aby miał dobry aparat. Oprócz jakości tego musimy wziąć pod uwagę inne szczegóły, takie jak zawarte w nim funkcje i opcje edycji. Oprócz zbierania i Zachowaj chwile, ponieważ pozwala na to oprogramowanie aparatu wielu telefonów komórkowych tego samego. Albo z korektami, takimi jak korekcja kolorów, jasność, czy innymi funkcjami edycyjnymi, takimi jak te, na które pozwalają aparaty bardziej zaawansowanych modeli koreańskiego producenta, które pozwalają nam również wprowadzać poprawki do nagrań w zwolnionym tempie.

kiedy się zapisujemy slow motion zwiększa liczbę klatek na sekundę, Dzięki temu uzyskuje się większą liczbę obrazów na sekundę. Co, grając w normalnym tempie, daje nam poczucie, że akcja toczy się wolniej. Ale aby móc edytować nagranie tego typu, musimy oczywiście zarejestrować je za pomocą tej opcji. Więc, Gdy już mamy nagranie, możemy je edytować z samej aplikacji aparatu. Aby to zrobić, wybierz nagrany klip wideo i kliknij go.

  • Na dole podglądu widzimy oś czasu, z którą możemy Wybierz, w których momentach nagrywania obraz będzie odtwarzany z normalną prędkością, a do których części wideo zostanie zastosowany efekt zwolnionego tempa.
  • Twórz sekcje w samym filmie. Oprócz szybkości odtwarzania różnych sekcji mamy inne opcje edycji. Wśród nich są następujące opcje.
  • Usuń dźwięk z rejestru.
  • CięciaUsuń części, których nie chcemy, aby się pojawiały lub skróć ich czas trwania.
  • Zmień rozmiar obraz, obróć go lub odwróć, lub zmień proporcje rozmiaru wideo, aby dostosować go do naszych potrzeb.
  • filtryNa tej liście mamy wybór filtrów, które nadają nagraniu inny aspekt.
  • Błyskawicagdzie możemy dostosować wartości jasności, kontrastu, ekspozycji, odbić, cieni, nasycenia, odcienia, temperatury i ostrości.
  • Co więcej, możliwość Dodaj tekst, naklejki, a nawet rysunek odręczny o wideo.

Wszystkie te opcje sprawiają, że jest to potężne i kompletne narzędzie do edycji wideo, dzięki któremu możemy nadać naszym nagraniom lepszy wygląd i osiągnąć profesjonalne rezultaty. Coś, do czego nie jest potrzebna żadna wiedza, ale przy odrobinie dobrego smaku możemy osiągnąć najlepsze rezultaty.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *