Jak gasić pożary w Palworld

Jak gasić pożary w Palworld
Michelle Kornelia

Naloty mogą podpalić Twoją bazę, ale nie panikuj. Upewnij się, że wiesz, jak gasić pożary w Palworld, korzystając z tych szybkich i łatwych sposobów.

Prawdopodobnie widziałeś klipy pokazujące, co zwykle dzieje się podczas raidów w Palworld. Nikt nie chce doświadczyć w grze czystego horroru, jakim jest widok dobrze utrzymanej bazy, która nieuchronnie spala się na popiół w wyniku chaosu.

A może sam tego doświadczyłeś i musisz zaczynać wszystko od nowa. Tak czy inaczej, bazy mogą się zapalić graniezależnie od tego, jak fajnie i zaradnie wyglądają.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Na szczęście istnieją sposoby na szybkie uporanie się z pożarami konstrukcji drewnianej. Dowiedz się, jak gasić pożary w Palworld, aby chronić swoją cenną bazę.

Jak ugasić pożar w bazie w Palworld

Kieszonkowa para

Po prostu nie buduj niczego w swojej tymczasowej bazie, aby boss mógł ją zniszczyć.

Istnieją dwa proste sposoby gaszenia pożarów w Palworld. Pierwszy wymaga posiadania w pobliżu przyjaciół typu Wodnego. Fuack, Penking lub Celeray to te, które zwykle znajdziesz na wolności, kiedy zaczynasz, i na wszelki wypadek najlepiej mieć kilka z nich w swojej bazie.

Podpisanie ww zręcznie Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oprócz podlewania upraw, wodni przyjaciele mogą również pomóc w gaszeniu pożarów, jeśli zostaną umieszczeni w pobliżu płonącej konstrukcji. Twoja baza prawdopodobnie zostanie uratowana, jeśli ogień nie rozprzestrzeni się zbyt mocno.

Istnieje inny sposób gaszenia pożarów, choć na krótko przerywa to immersję. Aby to zrobić, musisz przejść do trybu budowy i zdemontować płonące części swojej bazy. Wszystko, co zdemontujesz, zniknie wraz z płomieniami.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jak zapobiegać pożarom w swojej bazie w Palworld

Jeśli chcesz uniknąć narażenia podstawy na ogień, zaleca się zbudowanie podstawy z kamienia lub stali. Choć materiały te mogą ulec uszkodzeniu podczas nalotów, są trwalsze i nie zapalą się w przeciwieństwie do drewna.

Zdobycie wszystkich materiałów wymaga trochę pracy, a jeśli nie masz na to ochoty, możesz także wyłączyć naloty w ustawieniach gry. Na szczęście ustawienia można dostosować niezależnie od tego, jak daleko jesteś w grze. Jeśli więc później zmienisz zdanie, możesz zagrać jeszcze raz.

Artykuł kontynuowany po reklamie

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *