Jak grać w pokera Ace & Deuce Bonus w Wazamba

Ace i Deuce Bonus Poker Poker stwarza możliwość zdobycia wypłat, które nie są prezentowane w innych grach pokerowych.

Można znaleźć tę wersję pokerową w Wazamba, a ponieważ jest to gra oparta na premio, mocno nagradza graczy, którym zdobędą cztery w swoim rodzaju ręce.

Więc jeśli uda ci się zdobyć asa lub dwójki w tego typu dłoni, twoje wygrane mogą gwałtownie wzrosnąć.

Co sprawia, że Ace & Deuce Bonus Poker wyróżnia się na tle innych gier pokerowych?

Poker wideo był wzorowany na domowej grze karcianej zwanej losowaniem pięciokartowym.

Ta gra pozwala graczom dostarczyć pięć kart, które mogą poprawić dzięki remisowi, w której zbierają nowe karty w zamian za te, które odrzucili.

Najpopularniejszą formą tego rodzaju gry w pokera wideo, która jest oferowana w kasynie Wazamba, jest Jacks or Better, gdzie wypłaty są oparte na rzadkości wygrywających rąk, przy czym najrzadsze ręce płacą najwięcej.

Jednak podnośniki lub lepsze mogą wydawać się zastraszające. Szanse na wygranie dużej wypłaty są tutaj wyjątkowo niewielkie, ponieważ jedna ręka, która opłaca się na poziomie jackpota, Royal Flush, jest niezwykle rzadka.

W bonusowych grach pokerowych, takich jak Ace i Deuce Bonus Poker Video Poker, płatności za niektóre ręce są podnoszone w nadziei, że zwabią graczy w poszukiwaniu dużego wyniku.

Podczas gdy Royal Flush jest nadal najwyższą opłacalną ręką z dość szerokim marginesem, zwiększone są wypłaty czterech dłoni.

W rzeczywistości wszystkie płacą na tym samym poziomie lub wyższym niż proste spłukiwanie, co jest znacznie trudniejszą ręką do osiągnięcia.

Jeśli chodzi o poker Ace i Deuce Bonus, karty docelowe znajdują się tam w nazwie. Cztery asy lub cztery dwójki gwarantują duży wynik.

Jeszcze lepsze jest to, że możesz dodać asa lub dwa kicker do dłoni, co oznacza wzrost wypłat.

Podobnie jak wszystkie gry bonusowe, Ace i Deuce Bonus Poker rekompensują wyższe płatności u góry tabeli wynagrodzeń, zmniejszając niektóre płatności na dole.

Poniższy artykuł zawiera wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć, jak grać w pokera wideo Ace i Deuce Bonus.

Jak odtwarzać poker wideo w kasyno Wazamba

Nie trzeba wiele nauczyć się odtwarzać pokera wideo. Gdy nauczysz się podstawowych zasad, nie będziesz miał problemów z Ace i Deuce Bonus Poker, ponieważ rozgrywka jest zasadniczo taka sama.

Poniższe kroki pomogą Ci nauczyć się grać w pokera wideo w Wazamba.

  1. Skonfiguruj swój bankroll. Możesz umieścić pieniądze lub bilet do wykupu na maszynie pokerowej wideo, aby rozpocząć (gra online będzie wymagała założenia konta). Twój bankroll zostanie wyrażony w kredytach lub monetach. Każdy kredyt jest równy dowolnej wyznaczonej przez ciebie wyznania, a kwota kredytów, które masz, będzie równa kwoty, którą podzieliłeś przez denominację.
  2. Umieść swój zakład. Z każdej strony będziesz miał okazję postawić na jeden do pięciu kredytów. Zaleca się odtwarzać maksymalnie pięć kredytów.
  3. Czekaj na umowę. Oprogramowanie wewnątrz komputera, które jest napędzane przez generator liczb losowych, wypluwa pięć kart z pokładu, że jest ciągle przetasowana. Zapewnia to, że każda umowa jest losowa i podlega faktowi, że w pokładzie jest tylko 52 karty.
  4. Zdecyduj, które karty chcesz zatrzymać i które chcesz odrzucić. Masz jedną szansę na odrzucenie kart, które uważasz za niezbędne dla twojej ręki. Zostaną one zastąpione kartami, które są również rozpatrywane ze stale tasowania pokładu, które dostarczyły twoją ofertę.
  5. Czekaj na losowanie i punktację. Maszyna zastąpi karty, które odrzuciłeś, a ręka się skończyła. Jeśli twoja ręka jest w tym momencie zwycięzcą, maszyna przyzna ci określoną liczbę kredytów na podstawie tabeli wynagrodzeń gry. Zwycięskie ręce wahają się od prostej pary waletów lub lepszych do najrzadszych z nich wszystkich, królewskiego spłukiwania (składającego się z dziesięciu przez asa, całego tego samego garnituru).

Jak widać, rozgrywka wcale nie jest skomplikowana, co jest jednym z powodów, dla których ludzie uwielbiają poker wideo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *