Jak i gdzie oglądać Holandię i Belgię z Ligi Narodów w telewizji?

Przez lata odbyło się 128 holenderskich derbów, ale minęło ponad sześćdziesiąt lat, odkąd Belgia pokonała Holandię trzema lub więcej bramkami. „Pomarańczowy” przybywa w odpowiednim momencie, ponieważ Wygrali 1-4 w Belgii W pierwszym meczu między dwiema drużynami i przedłużyli swoją passę niepokonanych do 14 z Wygrana w ostatni czwartek w Polsce 0-2.

W związku z tym stwierdzenie belgijskiego napastnika Michy Batshuayi, że „mają przewagę” wydaje się przesadą, chociaż w ofensywnym talencie Belgii zawsze istnieją możliwości. Ponadto Holendrzy nie mogą być spenetrowani w obronie, ponieważ czyste konto osiągnięte w Warszawie było pierwszym w 2022 roku, w którym trzykrotnie stracili dwie bramki. „Nigdy nie mów nigdy”, podsumowuje Batshuayi.Holandia Będzie starała się przypieczętować swoją ocenę do ostatniego etapu vs. Belgia Ostatni dzień Grupy A4 to niedziela 25 września. Obie drużyny spotkały się 24 razy, Tulips odniosło 10 zwycięstw, 9 remisów i 5 porażek. 3 czerwca tego roku holenderska drużyna pokonała belgijskie Czerwone Diabły 4:1. Dzisiejszy naprawdę świetny mecz, który wyłoni zwycięzcę grupy.

Holandia Zwycięstwo z Polską 2:0 w przedostatnim dniu grupy A4 tulipany były bliskie awansu do ostatniego etapu trzeciej edycji i nie zostały oficjalnie zakończone, ponieważ Belgia pokonała od razu Walię 2:1. Reprezentacja Holandii rozegra wszystko w niedzielę 25 września przeciwko demony czerwony Belgowie ostatniego dnia.

Data i godzina

The Holandia i Belgia Liga Narodów odbędzie się w niedzielę 23 września o godz. 20.45 o godz Johan Cruyff z Amsterdamu (Holandia).

Jak i gdzie oglądasz w telewizji

Gra zostanie pokazana w Hiszpanii przez UEFA.TVZa swoją stronę internetową i różne aplikacje.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.