Jak i kiedy odbędą się mecze barażowe, z którymi Portugalia i Szwecja będą musiały zmierzyć się, aby zakwalifikować się do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Dwanaście drużyn walczy o trzy ostatnie bilety na Katar 2022 (Gettyimages)

Rozpoczęły się eliminacje europejskie. Zwycięstwami Chorwacji, Hiszpanii i Serbii już to udało się osiągnąć Siedem drużyn wygrało bilet na Mistrzostwa Świata 2022 w KatarzeSześciu innych będzie walczyć w fazie powtórki z innymi, aby zdobyć ostatnie bilety.

Chociaż od poniedziałku do wtorku jest jeszcze kilka grup do ustalenia, są one znane od pierwszej chwili Kiedy nastąpią wypadki, jak będzie wyglądał matchmaking? i jak zostanie wdrożony.

Do tej pory drużyny, które zagrają w fazie powtórek po zajęciu drugiego miejsca w swoich grupach to: Portugalia, Szwecja, Walia, Szkocja, Rosja i Macedonia Północna.

Nadal do ustalenia Grupa B gdzie Włochy i Szwajcaria Omówione zostaną miejsca pierwsze i drugie; i G z Holandia, Turcja i Norwegia i jestem z Anglia i Polska. W F, z francuskim już oceną, Ukraina i Finlandia Muszą walczyć o drugie miejsce.

Szwecja spadła do Hiszpanii i powinna pełnić rolę suplementu (Reuters)
Szwecja spadła do Hiszpanii i powinna pełnić rolę suplementu (Reuters)

Te europejskie kwalifikacje zmniejszą liczbę federacji członkowskich UEFA Od 55 do 13Który zostanie zakwalifikowany do gry na mundialu w Katarze. Oprócz 10 liderów z każdej grupy (m.in. do tej pory Francja, Hiszpania, Dania, Niemcy, Chorwacja, Serbia i Belgia) zostaną dodani Wszyscy trzej zwycięzcy są w fazie playoff.

PLAY-OFFY

Jak wskazuje oficjalna strona internetowa UEFA, do 10 sekund w każdej grupie dołączą dwaj najlepsi mistrzowie klasyfikacji generalnej Ligi Narodów UEFA 2020/21, którzy nie zakwalifikowali się bezpośrednio lub nie znaleźli się w pierwszej sekundzie.

Pewnego razu Z dwunastoma potwierdzonymi selekcjami, 26 listopada odbędzie się loteria i matchmaking, o której rozstrzygnie Trzy klucze do czterech drużyn Z półfinały jedna impreza i ostatni. W każdym regionie będzie bilet dla zwycięzcy.

Musimy o tym pamiętać Mecze powtórkowe będą rozgrywane między 24 a 29 marca 2022 r. Aby przygotować mecz, UEFA zdecydowała, że ​​najlepsze sześć sekund zostanie zebrane w 1. doniczce, a półfinały zostaną rozegrane u siebie, podczas gdy pozostałe sześć zajmą 2. pulę.

Cristiano Ronaldo i Portugalia muszą zagrać w kwalifikacjach, aby być w Katarze 2022 (Reuters)
Cristiano Ronaldo i Portugalia muszą zagrać w kwalifikacjach, aby być w Katarze 2022 (Reuters)

Poznasz najnowsze ogłoszenia na żywo i najlepsze sekundy między bieżącym poniedziałkiem a wtorkiem z następującymi meczami.

poniedziałek 15 listopada

grupa c

Irlandia Północna vs. Włochy

Szwajcaria vs. Bułgaria

Pierwsza grupa

Polska vs. Węgry

San Marino kontra Anglia

wtorek 16 listopada

grupa d

Bośnia kontra Ukraina

Finlandia vs. Francja

GRUPO G

Holandia vs. Norwegia

Czarnogóra vs. indyk

Czytaj

Niezwykły gol w jego sieci dał Chorwacji kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze
Nienawistny atak na plecy Zlatana Ibrahimovica, który szybko się rozprzestrzenił
Francja na Mistrzostwa Świata: wygrała 8:0 i jest szóstą drużyną, która zakwalifikowała się do Kataru 2022

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *