Jak i kiedy zostanie rozegrany mecz barażowy o Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze? | piłka nożna | Sporty

Dwanaście drużyn zostanie podzielonych na trzy grupy po cztery 26 listopada, a w marcu zagrają w półfinale i finale, aby zakwalifikować się do Kataru 2022.

Mecz europejski zakończył się po dziesiątej kolejce Zidentyfikowano dziesięć drużyn, które otrzymały bezpośredni limit na Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, a pozostałe dziesięć drużyn, które będą musiały przejść przez eliminacje, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata.

ten wtorek, Holandia Pokonał Norwegię i lidera siódmej grupy i dołączył do niego Serbia, Hiszpania, Szwajcaria, Francja, Belgia, Dania, Chorwacja, Anglia i Niemcy Jak? Drużyny zakwalifikowały się już do Pucharu Świata.

W związku z tym UEFA przyznała już dziesięć z trzynastu miejsc, jakie ma dla swoich drużyn do udziału w mundialu, Określ ostatnie trzy w play-off Inne kraje muszą w to zagrać Zajęli drugie miejsce w europejskich eliminacjach.

tutaj są Portugalia, Szwecja, Włochy, Ukraina, Walia, Szkocja, Turcja, Rosja, Polska, Macedonia Północna. Dodano te 10 wyborów Austria i CzechyDwóch pierwszych mistrzów w klasyfikacji generalnej Ligi Narodów Zjednoczonych 2020/21, którzy nie zajęli dwóch pierwszych miejsc w kwalifikacjach.

Te dwanaście wyborów zostanie podzielonych na dwa bębny: Najlepsze sześć sekund fazy grupowej zostanie połączonych w puli 1; podczas gdy pozostałe sześć zajmą pulę 2. Po podzieleniu, UEFA zorganizuje losowanie 26 listopada, aby ustalić pary.

Wraz z Włochami i Portugalią w pierwszym losowaniu w losowaniu 26 listopada wezmą udział Szkocja, Rosja, Szwecja i Walia.

Z kolei drugą pulę utworzą drużyny Turcji, Polski, Macedonii Północnej i Ukrainy, a także drużyny Austrii i Czech, którym udało się awansować do baraży o występ w Lidze Narodów. .

Podczas losowania sześć drużyn z puli 1 zmierzy się z drużynami z puli 2, z wyjątkiem Rosji i Ukrainy, które według UEFA nie mogą spotkać się w tym samym meczu.

Sześć zwycięskich drużyn zmierzy się w meczu finałowym, a także w jednym meczu, w którym gospodarze i goście zremisują.

Trzy zwycięskie drużyny dołączą do Niemiec, Belgii, Chorwacji, Danii, Hiszpanii, Francji, Anglii, Holandii, Serbii i Szwajcarii, które osiągnęły bezpośrednią kwalifikację, jako 13 europejskich delegatów na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze.

26 listopada odbędzie się losowanie europejskich eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA 2022 Katar

ten Mecze półfinałowe odbędą się 24 i 25 marca 2022 r. Drużyny, które lepiej poradziły sobie w fazie grupowej, zagrają jako gospodarze. Podczas Finał odbędzie się 29 marca Miejsce zostanie wylosowane.

Reprezentacje narodowe, które zagrają w kwalifikacjach

 1. Szkocja
 2. Rosja
 3. indyk
 4. Polska
 5. Macedonia Północna
 6. Portugalia
 7. Szwecja
 8. Włochy
 9. Finlandia
 10. posiedzenie
 11. Republika Czeska
 12. Austria

Czasy play-off

 • Półfinały: 24 i 25 marca 2022
 • egzaminy końcowe: 29 marca 2022 (D)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *