Jak, kiedy i gdzie oglądać na żywo mecz towarzyski pomiędzy Meksykiem a Kolumbią?

Reprezentacja Meksyku budziła wątpliwości przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata 2022 w Katarze i meczem przeciwko niemu Kolumbia to okazja do oczyszczenia wielu. Po meczu z Peru El Tri zmierzy się z kawową drużyną, która nie weźmie udziału w Pucharze Świata, ostatnim zawodnikiem, w którym mogą odbyć się najnowsze próby lub testy.

Po tej grze, Tri nie zagra ponownie, ale do listopada, Będzie w Europie, a do tego czasu Martino skompletował już swój 26-osobowy skład, by zmierzyć się z Polską w pierwszym meczu mistrzostw świata.

Zdjęcie: Agencja Mixsport

W tym meczu zobaczymy wiele znajomych twarzy, to znaczy, że Kolumbia karmi na ten mecz z dwoma graczami, którzy grają w Lidze MX, bramkarzem Atlasu, Camilo Vargasem i obrońcą Lyonu, Jairo Moreno, Chociaż uwaga skupi się na Jamesie Rodriguezie i Radamelu Falcao, którzy mogą przeżyć swoje ostatnie godziny tak, jak zostali wybrani.

dla Meksyku, Raul Jimenez pozostanie na liście kontuzjowanych zawodników, Więc byłby tylko widzem, jak w obliczu Beru.

James Rodriguez Kolumbia vs Meksyk
Obrazy Getty

Gdzie mogę obejrzeć mecz Meksyk vs Kolumbia na żywo?

Partia zgodziła się wystartować wtorek 27 września Na Levi’s Stadium w Kalifornii, USA i wystartuje 21:00. Będzie transmitowany na żywo Kanał 5, Azteca 7 i TUDNA jeśli z jakiegoś powodu nie masz w pobliżu telewizora, możesz wybrać transmisję.

TV Azteca będzie przesyłać strumieniowo grę za darmo za pośrednictwem swojej strony internetowej, podczas gdy TUDN wymaga, abyś był subskrybentem, aby uzyskać dostęp do tej samej usługi.

gdy? program Telewizja twoje linki
Meksyk vs Kolumbia wtorek 27 września 21:00 Kanał 7, Kanał 5 i TUDN Aztec Sport
TUDN

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.