Jak korzystać z AI Copilot na komputerze Mac? Mówimy ci

Jak korzystać z AI Copilot na komputerze Mac?  Mówimy ci

Wirtualny asystent Microsoftu AI Copilot posiada wsparcie integracji ze sztuczną inteligencją Który pomaga użytkownikom poprawić ich doświadczenie, kreatywność i produktywność w usługach świadczonych przez markę.

Rozwiązanie Copilot for Microsoft 365 korzysta z algorytmu AI (LLM), który wykorzystuje dane i metody uczenia się do podsumowywania, tworzenia i rozumienia zawartości.

powiązane tematy

Jedną z zalet jest to, że wykorzystuje najnowsze opracowane modele sztucznej inteligencji, takie jak OpenAI, DALL-E 3 i GPT-4. Wszystko to poprawia komfort korzystania z aplikacji systemowych, takich jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i innych.

(Dalej: The New York Times pozywa OpenAI i Microsoft za naruszenie praw autorskich.)

Lider technologii rozszerzył swoje usługi i oprócz tego, że będzie dostępny dla systemu Windows, będzie dostępny także dla komputerów Mac. Aby w końcu go zdobyć, możesz pobrać aplikację z Apple App Store.

(Ważne: sztuczna inteligencja Microsoft, która pomoże Ci uczyć się angielskiego za darmo).

Jak korzystać z AI Copilot na komputerze Mac?

Oficjalna witryna Apple udostępnia wiele funkcji AI Copilot, które wspierają komputery Mac w ich funkcjonalności. Na przykład możliwość udzielania szybkich, złożonych i dokładnych odpowiedzi. A także twórz obrazy na podstawie prostych opisów tekstowych.

(Dalej: Microsoft wprowadza aplikację Copilot na urządzenia z systemem iOS.)

System operacyjny Apple umożliwia korzystanie z wszechstronnego wirtualnego asystenta zwiększającego produktywność, który obejmuje między innymi takie funkcje, jak redagowanie wiadomości e-mail, pisanie opowiadań i tekstów, tłumaczenie i tworzenie planów podróży.

Dodatkowo dzięki Image Creator możesz zwiększyć efektywność projektowania, odkrywać nowe pomysły, opracowywać wizualizacje marki, tworzyć i tworzyć logo oraz ilustracje, aby inspirować i przekształcać koncepcje.

Aby używać go na swoim komputerze, musisz pobrać „aplikację” z oficjalnego sklepu Apple Store, a następnie włączyć opcję „GPT-4”.Utwórz konto. Jeśli je posiadasz, możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą danych uwierzytelniających programu Outlook lub Hotmail.

Dostęp umożliwi Ci aż 30 interakcji na rozmowę zamiast zaledwie pięciu. Ponadto będzie przechowywać Twoje poprzednie „czaty”. Wszystko to przy jednoczesnym oferowaniu szerokiej gamy funkcji poprawiających doświadczenia użytkowników.

The New York Times pozywa OpenAI i Microsoft za naruszenie praw autorskich
Więcej nowości w EL TIEMPO

Tak wygląda plan Elona Muska dotyczący dotarcia na Marsa: Opowiemy Wam o szczegółach

Microsoft potwierdza, że ​​Xbox nie uruchomi Game Pass na konsolach PlayStation i Nintendo

Microsoft oferuje swoim klientom narzędzia AI umożliwiające powstrzymywanie cyberataków

Camili Sanchez Fajardo

Edytuj zakres cyfrowy

czas


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *