Jak korzystać z dętek z zestawu Super Mario

Jedna z najbardziej wyjątkowych kolekcji przedmiotów w Animal Crossing: New Horizons Czy to jest Zestaw oparty na uniwersum Super Mario. Wśród wszystkich artykułów, które są jej częścią Rury, Którego cel wyjaśnimy w następnym przewodniku.

Jak korzystać z dętek w zestawie Super Mario

Jedną z najbardziej znanych rzeczy w sadze Super Mario są rury, ponieważ jest to „pojazd transportowy” Mario Szybkie przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Cóż, to dokładnie ta sama praca, którą będą wykonywać na twojej wyspie.

Pamiętaj, najpierw najważniejsze. Aby uzyskać dostęp do usługi, będziesz musiał uzyskać dostęp do TeleNook z poziomu aplikacji do gier mobilnych lub z urządzenia City Hall. Każdy będzie kosztował 5000 tabletek i Będziesz potrzebował co najmniej dwóch Jeśli chcesz użyć jej funkcji.

Po otrzymaniu go w skrzynce pocztowej będziesz musiał Umieść je w dowolnym miejscu na swojej wyspieCokolwiek chcesz, dzięki czemu możesz szybko przejść z jednego punktu do drugiego. Na przykład, jeśli muzeum złapie Cię zbyt daleko od domu, dobrym pomysłem byłoby umieszczenie tuby przy każdych drzwiach, aby w ciągu kilku sekund udać się do dowolnego z tych obszarów.

Dodatkowo rury można również umieścić w swoich domach i będą one dawać ten sam efekt. z drugiej strony, Jeśli użyjesz więcej niż dwóch punktów, punkt docelowy zostanie wybrany losowo Pomiędzy pozostałymi rurami, więc jest to dobry pomysł tylko wtedy, gdy umieścisz je wszystkie bardzo daleko od siebie.

Więcej przejść dla zwierząt: nowe dowody na nowe horyzonty

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *